Затверджено:

Директор школи     М. Ліскевич - Карпа

Погоджено:

Голова ПК Нечай М. І.

 

Розклад факультативів та індивідуальних занять на 2015 -2016 н.р. Івано – Франківської ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Івана Франка

 

 

№ п/п

Клас

Предмет

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

День проведення

Година

Клас

(примі

щення)

1.

5-А

Основи хр.етики (ф)

Юзишин М.М.

Вівторок

1500

2.

5-А

Англ. мова (інд.)

Дмитрук О.М.

П’ятниця

1415

3.

5-А

Українська мова (інд)

Мороз Т.О.

Четвер

1415

4.

5-Б

Українська мова (ф)

Станько Л.І.

Вівторок

1500

5.

5-Б

Українська літ. (ф)

Станько Л.І.

Вівторок

1600

6.

5-Б

Основи хр.етики (ф)

Юзишин М.М.

Четвер

1500

7.

5-В

Українська літ (ф)

Станько Л.І.

Четвер

1500

8.

5-В

Основи хр.етики (ф)

Юзишин М.М.

Понеділок

1500

9.

5-В

Англ. мова (інд.)

Білоус О.М.

Вівторок

1415

10.

6-А

Інформатика (інд.)

Сташко В.В.

Понеділок

1505

11.

6-А

Англ. мова (інд.)

Параняк Л.М.

Середа

1505

12.

6-А

Англійська мова (ф)

Дмитрук О.М.

Понеділок

1500

13.

6-Б

Англ. мова (ф.)

Дмитрук О.М.

П’ятниця

1515

14.

6-Б

Українська мова (інд.)

Тлуста О.П.

Понеділок

1505

15.

6-Б

Основи хр.етики (ф)

Юзишин М.М.

Вівторок

1600

16.

6-В

Біологія (інд.)

Тиховська Д.І.

Середа

1505

17.

6-В

Англійська мова (ф.)

Самотея Н.А.

П’ятниця

1500

18.

6-В

Українська мова (ф)

Станько Л.І.

Четвер

1600

19.

7-А

Українська мов. (інд.)

Борис З.С.

П’ятниця

1700

21

7-А

Біологія (ф)

Тиховська Д.І.

Четвер

1505

23

7-Б

Українська літ (ф)

Борис З.С.

Понеділок

1500

24

7-Б

Українська мова (інд.)

Борис З.С.

П’ятниця

1600

26.

7-В

Українська мова. (інд.)

Волошин Н.М.

Четвер

1505

27

7-В

Креслення (ф)

Шпінь Л.Я.

Середа

1500

28.

8-А

Російська мова (ф)

Ліскевич –Карпа М.Р.

Середа

1600

26.

8-А

Креслення (ф)

Бонковський О.Я.

Четвер

1500

27.

8-А

Біологія (інд.)

Михайлишин О.З.

Середа

1500

28.

8-Б

Біологія (інд.)

Михайлишин О.З.

Четвер

1500

29.

8-Б

Зарубіжна літ. (ф)

Станько Л.І.

Вівторок

1700

30.

8-Б

Креслення (ф)

Бонковський О.Я.

Четвер

1600

31.

8-В

Біологія (інд.)

Михайлишин О.З.

Середа

1600

32.

8-В

Зарубіжна літ. (ф)

Параняк Н.І.

Вівторок

1505

33.

8-В

Креслення (ф)

Шпінь Л.Я.

Четвер

1600

34.

9-А

уроки сталого розв.(ф)

Нечай М.І.

Четвер

1600

35.

9-Б

Основи хр.етики (ф)

Юзишин М.М.

Вівторок

1700

36.

9-В

Біологія (ф)

Ольшанська О.Р.

Четвер

1600

37.

10А

СНІД (ф)

Завідія Н.Я.

Четвер

1600

10А

38.

10А

Екологія (ф)

Кузик Х.М.

Вівторок

1600

10А

39.

10-А

Англійська мова (ф)

Ліскевич-Карпа М.Р.

П’ятниця

1600

10А

40.

10-Б

Зарубіжна літ. (інд.)

Ліскевич-Карпа М.Р.

П’ятниця

1700

10Б

41.

10-Б

Англійська мова (ф) (

Лозинський В.М.

Понеділок

1600

10Б

42.

10-Б

Біологія (інд.)

Ольшанська О.Р.

Середа

1600

10Б

43.

11

Англійська мова (ф)

Самотея Н.А.

Середа

1600

11

44.

11

Математика (ф)

Горонна С.Я.

Вівторок

1800

11

 

Заступник директора з навчально – виховної роботи О.Михайлишин