Головна » 2016 » Грудень » 6 » 1 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДОМ
12:23
1 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДОМ

Ізб'янська С.А.

В усьому світі цього дня говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія. Можна згадувати і оплакувати тих, хто вже помер або смертельно хворий, можна говорити про масштаби трагедії і про те, що ця чума ХХ, а зараз вже і ХХI століття, загрожує існуванню людства.

У нашій школі приділяється велика увага цій даті. З учнями 7-В класу проводилась година спілкування на тему: «Правда про СНІД» діти переглянули презентацію «СНІД -  загроза  людству» та відеоролики у яких розповідалося про виникнення ВІЛ- інфекції, шляхи передачі та профілактика  хвороби.      Учні 5-7 класів підготували стіннівки  з даної тематики. Протягом дня з дітьми 8- 11 класів проводились бесіди: «Здоровий спосіб життя – запорука успіху», також вони мали змогу відвідати виставку у шкільній бібліотеці, де їх інформували не тільки про небезпеку СНІДу, а й про несправедливі міфи щодо даного захворювання. 

Кожен повинен задуматися над тим яку велику небезпеку становить ця хвороба. Необхідність належного виховання як в молоді так і в дорослих, є надзвичайно важливою. Це актуально й через те, що Україна напревеликий жаль, є однією з країн, яка може стати найбільшим імпортером СНІДу у світі.

 

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 623 | Додав: Leonid