Головна » 2016 » Жовтень » 20 » Адаптація п'ятикласників до навчання в основній школі
10:02
Адаптація п'ятикласників до навчання в основній школі

 

Період переходу молодших школярів до середньої ланки навчального закладу, як правило пов'язаний з певними ускладненнями. Упродовж 1-3 місяців відбувається процес адаптації, який не завжди позитивно впливає на успіхи дитини.

Умови навчання в середній ланці висувають високі вимоги до інтелектуального та особистісного розвитку, навчальних знань учня. Рівень розвитку дітей у цьому віці не однаковий: в одних він відповідає умовам навчання а в інших ледь досягає припустимої норми. Через це у дітей можуть з'являтись різні труднощі. Це закономірно, адже діти вступають у певний період життя, коли закінчується дитинство і починається отроцтво (вік між дитинством і юністю).

Інтенсивна навчальна програма, хронічна втомлюваність, часто викликають у дітей страх перед школою, вчителями. Ці фактори починаються при преході учнів до 5 класу та призводять до дезадаптації, яка в свою чергу підвищує ймовірність виникнення психоматичних відхилень. Тому, профілактика шкільної дезадаптації – одна із найважливіших завдань, що об'єднала та наштовхнула класних керівників та психологічну службу на проведення батьківських зборів, що відбулися 17.10.2016 року на тему: „Адаптація п'ятикласників до навчання в основній школі”.

Батьки були ознайомлені з основними проблемами та причинами труднощів та отримали рекомендації для успішної адаптації учнів у 5 класі.

 

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 263 | Додав: Leonid