Головна » 2017 » Грудень » 17 » Академія директорів. Третій модуль. Закінчення. Куди рухаємось далі?
09:32
Академія директорів. Третій модуль. Закінчення. Куди рухаємось далі?

 

15 грудня 2017 року розпочався третій модуль Академії директорів.

Як і на попередніх модулях – суперцікаві спікери (цього разу – німецький педагог – інноватор Маргрет Расфельд, доктор історичних наук, професор кафедри нової і новітньої історії України УКУ Ярослав Грицак, тренери Оксана Кузенко, Роман Кошовий, Галина Бордун, Олександра Сорокопуд, Андрій Степура, Людмила Калабуха), зустрічі з освітянськими лідерами – Любомирою Мандзій, Романом Шияном, Оксаною Клепуц, Сергієм Пазюком, Марією Воловін, Сергієм Запісовим й багатьма іншими активними, творчими, відважними освітянами (більше про Академію див. https://www.facebook.com/search/top).

Окрім того – море позитиву від спілкування з колегами, інтелектуальної та креативної атмосфери, в якій витає дух змін, бажання рухатися уперед, щире прагнення творити нову українську школу, базовану на цінностях – ОСВІЧЕНОСТІ,  ЗНАННЯХ, ДОВІРІ та ОСОБИСТІЙ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ.

17 грудня перші випускники першої Академії директорів закінчили навчання, отримали сертифікати та шалений запал до роботи.

  Є запал, знання, бажання, бачення!... Куди рухаємось далі? Запал, знання, бажання, бачення приносимо у колективи й РАЗОМ РУХАЄМОСЬ УПЕРЕД!

 

   «Ми повинні навчитися жити разом. Непевність у тому, яким буде виглядати світ через 10 років, вселяє тривогу. Тому світ глобалізується, тому згуртовуються спільноти. Й у першу чергу – освітянські, у яких, по великому рахунку, спільні завдання і цінності, незалежно від мови, ментальності, географічного розташування…».

   «Наші учні по закінченні школи будуть фахівцями з галузей, яких на сьогодні ще не існує. Тому зараз ми перебуваємо на порозі великої суспільної трансформації, яка веде за собою трансформацію освіти.

   Наш найбільший виклик – готувати учнів до майбутнього, якого ми самі ще не уявляємо…».

   «Наше завдання – виховувати покоління, яке не боятиметься брати відповідальність за себе і за усю планету, яке буде спроможне побудувати мирне, демократичне, вільне суспільство» (ключові тези зустрічі).

Марія Ліскевич - Карпа

 

Переглядів: 174 | Додав: Leonid