Головна » 2017 » Грудень » 14 » Андріївські вечорниці
16:19
Андріївські вечорниці

 

Гей, на наших вечорницях
Хто сумний – розвеселися!
Співи, танці, небилиці –
Гарні будуть вечорниці!

З – поміж найбільших зимових свят чи не найвеселішим та найочікуванішим був день Андрія (13 грудня), коли за українським звичаєм сільська молодь збиралася в одній хаті, влаштовуючи там усілякі забави. З метою поглиблення знань учнів про зимові календарні свята, ознайомлення дітей зі звичаями святкування вечорниць, сприяння відродженню національної свідомості, виховання у дітей поваги до народних традицій - в нашій школі було проведено Андріївські вечорниці за участю учнів 8-их класів.

Серед головних персонажів вечорниць були господиня (Бальцар Каміла), молодиці (Сидір Вікторія та Свищ Ілона), дядько (Бахматюк Максим). В гості до них завітали дівчата (Баліцька Іванна, Федик Марта-Марія, Борис Анастасія, Данильчук Діана) і хлопці (Лагно Констянтин, Шаблінський Богдан, Брух Тарас, Голубенко Олег).

Протягом цього заходу звучали народні пісні. Не обійшлося і без традиційного ворожіння, бо як відомо, саме цього дня дівчата вгадували свою долю. Хлопці та дівчата жартували, співали.

Гості свята побачили справжнє українське дійство. Із сторони було приємно спостерігати і за учасниками, і за глядачами, які поринули в чарівний світ народних звичаїв і традицій.

Велика подяка педагогу-організатору  Овчаренко Мирославі Іванівні та вчителю музичного мистецтва Скробач Галині Михайлівні за проведену роботу у підготовці Андріївських вечорниць.

Волошин З.М. – класний керівник 8-В класу.

 

 

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 379 | Додав: Leonid