Головна » 2017 » Жовтень » 26 » Батьківські збори на тему: „Батьки і діти: Стилі виховання”
20:49
Батьківські збори на тему: „Батьки і діти: Стилі виховання”

 

„Сім'я – це казкова морська піна, з якої народжується краса”

В. Сухомлинський

Кожному з нас, дорослих, довелося відвідати казкову країну з назвою „Дитинство”. І нехай не в усіх були дорогі іграшки й гарне вбрання але найціннішим є те, що подарувало нам дитинство, любов і турботу наших батьків.

Хто не пам'ятає теплих маминих рук, ласкавого погляду, її доброго й чуйного серця?. І от сьогодні, у зрілому віці маючи певний життєвий досвід, власні помилки і невдачі, ми повинні ростити й виховувати наших дітей. Це важко, це відповідально. Головне – не нашкодити, головне – виховувати в маленькій людині - Людину з великої букви.

Сучасна сімя, як і все суспільство зазнала значних змін. Вона з різних причин недостатньою мірою виконує свою основну функцію. Зростає кількість неблагополучних сімей у яких батьки невзмозі виховувати своїх дітей. Дефекти сімейного виховання здебільшого є основною причиною деформації особистості дитини.

Тому, дана проблема наштовхнула класного керівника 4-А класу (Кульчицька О.Р.) та психологічну службу школи на проведення батьківських зборів на тему: „Батьки і діти: Стилі виховання”, де батькам було запропоновано групову експрес – діагностику з метою виявлення рівня взаємовідносин у родинному колі.

Батьки, мали змогу ознайомитись із проективною методикою „Моя сім'я” ( яка була зроблена напередодні з дітьми), також, переглянути презентацію „Стилі виховання” та відеоролики по даній тематиці.

 

Категорія: Навчальна робота | Переглядів: 363 | Додав: Leonid