Головна » 2017 » Грудень » 25 » Безпека дітей на дорозі взимку
11:57
Безпека дітей на дорозі взимку


Зима – це радість, лижі, сміх,
Це ковзанка, це гірка, сніг.
Фортеці, сніжки – це розваги!
В зими свої є переваги.
Але дорога, безперечно,
Зимою дуже небезпечна.
А те, що слизько – всім на втіху!
Та водієві не до сміху!
Дорога, як каток блищить –
Машину враз не зупинить!
В зимовий час, та що й казати,
Дорогу треба посипати!
Усе робити до пуття,
щоб відбувалося тертя.
А пішоходи – пильні будьте,
Дорожніх правил не забудьте!

Перший семестр  добігає кінця, попереду весела пора зимових канікул, а це означає, що на вулицях нашого селища знову побільшає маленьких пішоходів.  Саме з метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму кожного року проводиться Всеукраїнська акція «Увага! Діти на дорозі!».

Нещодавно на подвір’я школи корпусу №2 заїхала машина ПОЛІЦІЇ. Незвичних для нашого закладу гостей  на прохання класного керівника Ткачик М.С. запросив пан Роман, тато учня 1-Б класу Марича Данила. Інспектори Відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Львівській області лейтенант поліції Таравська Юлія та старший лейтенант Ільчук Микола завітали, аби нагадати першокласникам  Правила дорожнього руху. 

Працівники поліції  також наголосили на правила поведінки при зустрічі з чужими , незнайомими  для дітей людьми. Учні уважно слухали розповідь гостей, активно відповідали на їхні запитання, розповідали свої життєві історії. А ще учні по черзі посиділи в патрульній машині, спробували розмовляти по рації,  приміряли бронежилети.

Цікавості  та радощам найменших школярів не було меж.

Безпека дітей на дорозі – першочергове завдання не лише педагогів , а й  батьків . Пам’ятайте, батьки, – безпека ваших дітей насамперед залежить від вас. Не полінуйтеся вкотре нагадати дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі, пройдіть з ними маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І, звичайно, дотримуйтесь правил самі, адже найкраще навчання – це ваш особистий приклад правильної поведінки’’—саме це звернення просили донести до відома батьків наші нові знайомі.

Майя Ткачик.
 

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 199 | Додав: Leonid