Головна » 2018 » Травень » 25 » Цікава та повчальна екскурсія на виробничі потужності компанії
17:14
Цікава та повчальна екскурсія на виробничі потужності компанії

       

 

Близько двох сотень школярів Львова та області відвідали кондитерський та хлібобулочні цехи хлібопекарської компанії «Галицька здоба» у 2018 році.

У число тих, кому пощастило потрапили у ’’країну солодких мрій’’, були учні 1-Б класу (класний керівник М.Ткачик). Вони відвідали кондитерський цех хлібопекарської компанії «Галицька здоба»(с.Страдч). Тут всіх чекала захоплююча екскурсія та цікавий майстер-клас від технологів компанії. Даний захід був приурочений до Дня захисту дітей.

Технологи компанії розповіли учням про виникнення хліба та історію підприємства. Показали, як замішується, обробляється тісто, випікаються та пакуються вироби, розповіли про організацію технологічного процесу. Також, дітвора власноруч, під наглядом досвідчених пекарів «Галицької здоби», готувала смачні круасани та рогалики.

«Ми проводимо такі екскурсії постійно, бо ж це розвиває уяву дітей. Звичайно, що учням молодших класів найцікавіше власноруч готувати круасани, горішки та інші вироби, а потім спостерігати, як вони випікаються у печі, – розповідає керівник компанії Назар Палідович. – А ось учні середніх та старших класів після екскурсій починають по-іншому ставитись не лише до хліба, а й до роботи пекарів. Екскурсії їм допомагають зрозуміти важкий процес виготовлення хліба».

Чудовий, насичений враженнями й позитивними емоціями день надовго залишиться в пам’яті першокласників . На завершення відвідин гостинні господарі   влаштували нам солодку дегустацію. Учнів частували круасанами, кексами, вафельними трубочками та щойно випеченим солодким печивом.

 

Категорія: Майя Ткачик | Переглядів: 443 | Додав: Leonid