Головна » 2018 » Травень » 8 » День цивільного захисту  у школі
13:33
День цивільного захисту  у школі

 

З метою ефективних дій під час надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру 4 травня 2018 року в опорному закладі «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка» проходив День цивільного захисту та об’єктове тренування. Напередодні Дня цивільного захисту з особовим складом, учнями були проведені заняття, навчання з керівниками невоєнізованих формувань, інструктивна нарада.

Був розроблений План підготовки і проведення Дня цивільного захисту та об’єктового тренування, графік проведення та План екстреної евакуації. День розпочався збором керівного складу ЦЗ закладу, де начальник ЦЗ Ліскевич-Карпа М.Р. оголосила присутнім мету і завдання Дня ЦЗ, а начальник штабу ЦЗ  Шаблінський І.М. ознайомив  з графіком проведення Дня ЦЗ в школі. Відповідно графіку проведення Дня ЦЗ в школі  були проведені  єдині  години спілкування «Цивільний захист – школа безпеки».

Слід відмітити якість проведення виховних годин, бесід класними керівниками школи. 

Учні  2-11  класів виготовляли ватно-марлеві пов’язки. Учні 10-11-х класів під керівництвом вчителів курсу «Захист Вітчизни» Шаблінського І.М.  та Завідії  Н.Я.  відпрацьовували практичні навички навчальної програми з цивільного захисту. По сигналу „Увага всім!” учасники навчально-виховного процесу були оповіщені про надзвичайну ситуацію і діяли відповідно Плану реагування та Інструкції щодо дій персоналу у разі надзвичайної ситуації.

Об’єктові тренування проводилось відповідно до Плану підготовки та проведення «Дня Цивільного захисту та об’єктового тренування». Плануючі документи для проведення тренування розроблені і відпрацьовані в цілому. Задумом тренування передбачалось згідно  Ввідної №1 –« Умовна пожежа в шкільній їдальні»

До тренування залучались ланки невоєнізованого формування: ланка спостереження , медична ланка , ланка пожежогасіння , ланка охорони громадського порядку , ланка зв’язку і оповіщення , евакуаційна ланка . Оцінка їх дій проводилась по мірі розгортання і приведення у готовність та в ході виконання робіт з евакуації людей та ліквідації пожежі.

Командири формувань на зміну обстановки реагували вчасно, приймали доцільні рішення. Велику практичну та теоретичну допомогу у проведенні Дня цивільного захисту у школі надали працівники ДПРП №60 селища  Івано-Франкове( начальник  ДПРП № 60 селища Іано-Франкове  Калач М.М.).

 Всі виконані заходи сприяли підвищенню стійкості роботи у надзвичайній ситуації, а також удосконаленню навичок особового складу формувань ЦЗ у виконанні покладених на них завдань. Начальник ЦЗ – директор опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка»  Ліскевич-Карпа М.Р. щиро подякувала усім учасникам об’єктового тренування за проведений День ЦЗ у школі.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 173 | Додав: Leonid