Головна » 2017 » Квітень » 1 » День довкілля у школі
14:33
День довкілля у школі

 

Багато з того, що нас оточує, залежить від нас самих. Чисті вулиці і парки, території наших будинків — це те, на що ми можемо впливати. Кажуть, що чисто не там, де часто прибирають, а там, де не смітять... І тому теплого сонячного дня  31 березня2017 року  учні нашої  школи вийшли на свої ділянки.  Весело  і завзято працювали на своїх територіях . Цей день видався напрочуд теплим, сонячним, по - дійсному весняним.

В рамках проведення Дня довкілля  учнями та працівниками  нашої  школи було здійснено генеральне прибирання території школи. Всі учні Івано-Франківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка з прекрасним бадьорим настроєм вийшли на шкільне подвір'я. " Школа наш другий рідний дім, і в ньому повинно бути завжди гарно, чисто," – сказала директор школи М.Ліскевич-Карпа. Далі було поставлено перед учнями кожного класу завдання. І робота закипіла.

Тепер залишається кожному учню підтримувати цю красу, оберігати та доглядати за квітами та деревами. Ми впевнені, що такі вчинки дітей є закликом до всіх жителів нашого селища  — зробити наше містечко квітучим, зеленим, привабливим, щоб наступним поколінням було чим пишатися.   Щоб наш край було не тільки за що любити, а й цінувати  

Всі учасники екологічної акції працювали дуже добре. Результатом їх спільних зусиль стала чиста, причепурена територія нашої школи!

Всім, хто працював — велике спасибі!
 

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 1065 | Додав: Leonid