Головна » 2018 » Травень » 14 » День відкритих дверей
07:52
День відкритих дверей

 

10 травня двері опорного закладу « Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступеня імені Івана Франка » відкрилися для учнів, батьків та вчителів шкіл-філій. День відкритих дверей-свято радості, відкритості, щирості! День відкритих сердець! Щирих посмішок та радості зустрічі!

Щиро вітали гостей заступник директора з НВР Буковинська Наталія Михайлівна та учні 10 класу, які стали гідами-екскурсоводами  для прибулих.

Школярі відвідали:

  • кабінет інформатики;
  • музей Івана Франка;
  • кабінет хімії;
  • бібліотеку;
  • кабінет фізики.

Разом з вчителем інформатики Оленою Анатолівною Тиховською учні напевно вперше у житті проходити тести на інтерактивній дошці. Також захоплено слухали екскурсовода музею Завідію Наталю Ярославівну та учнів 7-А і 8-Б класів, які розповіли про життя і творчість Івана Франка.

Далі всі з цікавістю експериментували в кабінеті хімії під керівництвом Окулової Оксани Володимирівни. Вирощені учнями кристали, уявні голови змій після горіння сухого спирту, майже справжня вулканічна лава – і маленькі початківці вже хочуть мати уроки хімії у своєму шкільному розкладі.

З царством книг познайомила присутніх Уляна Михайлівна Пенко. Діти обіцяли бути хорошими і активними читачами.

Електронні ваги і шальки терезів, модель людського ока, Сонячна система, звучання камертону, зміна яскравості електричної лампочки – своєю творчою лабораторією провела присутніх вчитель фізики Ларкіна Лілія Іванівна з допомогою лаборанта фізичного кабінету Дорожівського Юрія Миколаєвича.

Після сніданку у шкільній їдальні можна і відпочити. Концерт «Травневий розмай» відкрили запальним танком дівчата 7-А класу. Гучними оплесками вітали призера районного конкурсу – ансамбль «Дударик» під керівництвом вчителя музики Скробач Галини Михайлівни. Юні зірочки змінювали одна одну: Софія Плесак з мелодією скрипки, Аня Довгошия і ніжне звучання піаніно, акробатичний номер у виконанні Вероніки Коваль і Вікторії Андрущишин, пісня у виконанні Олесі Бутки «Рідне серце України».

На згадку про поїздку діти отримали солодкий презент у квіточці.

Сучасна школа – це школа у якій дитина відчуває радість від навчання, бачить, що вона важлива , усвідомлює, що тут те місце, де вона найкраще може розвинути свої таланти, а вчителі – найкращі друзі. Дякуємо всім, хто долучився до проведення Дня відкритих дверей і саме такою хоче зробити нашу школу для її учнів. Сподіваємось, що діти залишились задоволені поїздкою та відвідинами школи.

 

Категорія: Опорна школа | Переглядів: 246 | Додав: Leonid