Головна » 2017 » Листопад » 15 » День відкритих дверей філії...
10:32
День відкритих дверей філії...

 

Недалеко від смт. Івано-Франкове розташоване мальовниче село Лелехівка. Вперше назва згадується 1553 року у документі про розмежування сіл. Населення станом на 2015 рік становило 368 осіб, переважно українці. Нині у селі функціонує Лелехівське лісництво. Збереглася церква Успіння Пресвятої Богородиці (збудована 1813 року на місці старішої). Є початкова школа, яка цьогоріч стала філією нашого опорного закладу.

Команда вчителів у складі заступника з навчально-виховної роботи ( Буковинської Н.М.), заступника з господарської роботи ( Цушко Г.І.), психолога ( Ізбянської С.А.), соціального педагога ( Гриньків Н.Р.) та завідувача філії « Ямельнівська загальноосвітня школа І-ІІ ступеня» ( Манзак В.В.) відвідали школу з дружнім візитом.

Сім пар допитливих оченят з цікавістю стежили за педагогами. Тепла пічка, сонечко з зорями у кутку класної кімнати, створена власноруч виставка дитячих робіт та білі лебеді на подвір’ї. Такою побачили філію присутні. Велосипедом до школи, ігри на просторому шкільному подвір’ї, малочисельний педагогічний колектив, класи-комплекти. Такою вона є для учнів.

За і проти малокомплектних шкіл покаже час дія нового «Закону про освіту» та створення громад. А поки ті сім пар допитливих оченят видались спокійними та захищеними під наглядом та опікою своїх педагогів: Занько Марії Йосипівни, Доброміль Марії Климентіївни та Параняк Люби Миколаївни.

 

Категорія: Опорна школа | Переглядів: 184 | Додав: Leonid