Головна » 2017 » Грудень » 4 » День відкритих дверей філії
22:27
День відкритих дверей філії

 

Осіння мряка за вікном, густі краплі дощу змочують страдчанські пагорби, а школа повна дитячого гомону та щебету… Останні приготування, до кінця доплетена дбайливими маминими руками косичка, зав’язані бабусею шнурочки вишиванки і юні артисти готові. У філію «Страдчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» завітала царівна-осінь   з компанією лісових звірів. На запрошення завідувача філії Червінко Наталії Василівни на це свято прибули і представники опорного закладу  (Буковинська Н.М.-заступник з НВР, Пенко У.М.-бібліотекар та Гриньків Н.Р.-соціальний педагог).

Учні декламували вірші, розігрували сценки з життя тваринок. Там були і веселі жабенята, гарбуз зі своїм родом, білочка та вовчик, вітер. Далі вікторина з життя пташок, пісні про осінь.

Очі присутніх мам, татусів та бабусь світились радістю і гордістю за своїх маленьких артисток і артисточків, і нехай не всі слова віршиків зразу швидко спливали в пам’яті, та для кожної сім’ї це було велике свято. У двох класних кімнатах школи, як у рукавичці з казки навчаються 33 учні. Школа не має спортивного залу, ігрової кімнати чи просторих коридорів. Та колектив педагогів намагається зробити навчання дітей цікавим та комфортним.

 

Категорія: Опорна школа | Переглядів: 226 | Додав: Leonid