Головна » 2017 » Лютий » 27 » День відкритих дверей у Національній академії сухопутних військ
18:14
День відкритих дверей у Національній академії сухопутних військ

Шаблінський І.М.

Національна академія сухопутних військ у Львові заманює майбутніх абітурієнтів. Школярам влаштували день відкритих дверей: показували техніку, зброю. Екскурсію їм проводили курсанти, викладачі офіцери та  бійці-учасники АТО. «Національна академія сухопутних військ – єдиний навчальний заклад, який здійснює підготовку військових фахівців для Сухопутних військ. Це механізовані танкові підрозділи, ракетні війська, артилеристи, підрозділи інженерних військ. Т

ут проводиться і виховна робота»,– переконує заступник начальника Національної академії сухопутних військ Андрій Слюсаренко. В академію в основному після армії виходять справжні мужчини. Військові люди вони дисципліновані, дотримуються свого слова. День відкритих дверей зібрав у Академії понад дві сотні школярів Львівщини. Десять юнаків і дівчат Івано-Франківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка також мали унікальну можливість побувати у прекрасному військовому навчальному закладі.

У Академії  хлопцям і дівчатам показали озброєння, навчальні класи, їдальню та казарми. Найбільше юнаків вразила бойова техніка. Тарас Кунтий , учень 11-го класу Івано-Франківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка, зізнається: "Я ще в житті не бачив такої великої кількості одиниць бойової техніки. Мені сподобалися їхні технічні характеристики і як вони себе можуть представляти в бою».

Як застосовується бойова техніка на війні школярам розповідали курсанти та офіцери академії, які нещодавно воювали з терористами на Сході країни. Присутні учасники екскурсії запевнили, незабаром сподіваються повернутися до академії, вже як курсанти. «Людина має народитися для цієї професії, бо посада військового командира дуже відповідальна. Адже ти відповідаєш не лише за себе, але й за особовий склад.

Нині ми проводимо екскурсію по академії та показуємо, як проходить підготовка офіцерів нової української армії»,– розповідає один із курсантів академії. Навчають у академії  не лише  ази вогневої , тактичної, фізичної підготовки, але й стратегічному плануванню військових операцій за програмами НАТО. Відколи в Україні почалась війна, навчальну базу в академії покращили, а популярність військових професій зросла удвічі.

Зараз крім викладачів-офіцерів до роботи із курсантами  активно залучають й учасників бойових дій.  Навчально-виховний процес забезпечує досвідчений науково-педагогічний склад та сучасна навчально-матеріальна база, яка включає понад 200 спеціалізованих аудиторій, навчально-тренувальні та спортивні комплекси і споруди, бібліотеки, польову навчальну-матеріальну базу.                                                                                      

Офіцери та курсанти академії щиро дякували усім майбутнім абітурієнтам, які прибули до академії та побажали успішного вступу до сучасного військового навчального закладу, цікавого і змістовного навчання!

 

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 191 | Додав: Leonid