Головна » 2017 » Червень » 4 » Державна підсумкова атестація з української мови у 9-их класах
13:04
Державна підсумкова атестація з української мови у 9-их класах

 

Радісно і водночас тривожно в душі дев’ятикласників Івано-Франківської середньої школи. 1 червня розпочалась державна підсумкова атестація за курс основної школи. Традиційно перший іспит з української мови (диктант).

Саме така форма контролю за рівнем навченості учнів найбільше виявляє правописні вміння (орфографічні і пунктуаційні), передбачає стимулювання та розвиток думки старшокласників, поглиблює знання з української мови.

Членів комісії, педагогів та учнів тепло привітали голови комісій Ліскевич-Карпа М.Р. та Михайлишин О.З. Вони побажали успішно скласти іспит, підтвердити знання з даного предмету.

Текст диктанту обраний за збірником О.Авраменка «Українська мова» (2017 р.) №52 «Прилетіла ластівка». Як символічно він звучить у перший день літа і в Міжнародний день захисту прав дитини, перегукуючись з останнім абзацом диктанту.

    … А на схилі дня, коли заходить сонце й на село надходить вечір, а на людей утома, так гарно слухати величну симфонію літа, коли ластівки сідають на дроти, як ноти на нотоносці, і в садку гупають ранні яблука. Зміст цієї чарівної мелодії простий: доки птахи літають у небі, доти люди будуть на Землі.

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 308 | Додав: Leonid