Головна » 2018 » Травень » 16 » Ділимося успіхами учнів нашої школи
07:07
Ділимося успіхами учнів нашої школи

 

До завершення підходить навчальний рік і хочеться поділитися успіхами учнів нашої школи, а саме привітати з призовими місцями в II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики:

  • Боянівського Владислава (7-В) – III місце (вч. Ларкіна Л.І.);
  • Лагно Констянтина (8-А) – III місце (вч. Ларкіна Л.І.):
  • Плесака Назара (9-А) – III місце (вч. Ларкіна Л.І.).

Особливо хочеться відмітити Плесака Назара, переможця районного етапу конкурсу учнівських проектів «Фізика навколо нас» за III місце (вч. Ларкіна Л.І.), з проектом «Магнітне поле – це життя» ( проблема проекту: Чи можливо подолати планку ста і більше років маючи здоровий вигляд, ясний розум і зовнішню привабливість.).

Де Назар поділився інформацією та досвідом, як власноручно (досить недорого) можна виготовити прилад(Magnetic circle), за допомогою якого можна підтримувати своє здоров’я у відмінній формі.

Не бійтеся братися за те, чого Ви робити не вмієте. Більшість людей не пробує робити нічого нового через страх помилитися. Але цього не треба боятися.

Є два способи жити: Ви можете жити так, ніби чудес не буває і Ви можете жити так, ніби все в цьому світі є дивом.

Дуже важливо не переставати ставити питання. Це дозволить Вам дізнатися нове і аналізувати власне зростання. Бо талант – це віра в себе, у свою силу. Адже треба багато вчитися, щоб знати хоч трошки.

 

Категорія: Наші досягнення | Переглядів: 152 | Додав: Leonid