Головна » 2017 » Грудень » 3 » Директори! Надихайте Ваших вчителів на відвагу, бо вона їм знадобиться!
10:08
Директори! Надихайте Ваших вчителів на відвагу, бо вона їм знадобиться!

 

Ці слова завідувачки кафедри освітньої політики ЛОІППО Мирослави Товкало можна вважати своєрідним епіграфом до освітянської зустрічі, яка відбулася 30 листопада 2017 року на Бродівщині.

Директори опорних шкіл Львівщини (в рамках постійно діючого семінару директорів опорних шкіл Львівщини) завітали в ОЗ "Бродівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3", яку обрано пілотом по впровадженню нового Державного стандарту початкової освіти.

Ранкову зустріч з гостями мали Любомира Мандзій, директор департаменту освіти і науки ОДА, та Є.Швед, голова Бродівської районної ради.

Надалі учасники семінару відвідали уроки в 1-х класах, маючи можливість бачити практичну реалізацію Стандарту та перші результати.

Чудовий урок з англійської мови подарували гостям учні першого класу та вчитель англійської мови Тетяна Долинюк.

Ось такий він, УЧИТЕЛЬ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ: активний, усміхнений, позитивний, фаховий, ВІДВАЖНИЙ.

Відмінне володіння іноземною мовою, володіння та використання ІКТ (в рамках пілотування проекту  в кабінетах створено відповідні навчальні середовища – ігрові зони, старт – дошки тощо), безліч роздаткового та ілюстративного матеріалу, рухливість, теплота до дітей – такою побачили п.Тетяну гості уроку.

«Щоуроку хочеться діток шокувати, зацікавити, вразити… Направду, Новий стандарт потребує неабиякої праці вчителя, відваги і усвідомлення власної відповідальності, постійного руху та позитиву. Попри те, звичайно, важливий результат. І він є!» - ділиться з присутніми своїм баченням пілотування проекту п.Тетяна.

По закінченню зустрічей гості оглянули школу, спілкувалися, ділилися думками.

P.S. Велике «Спасибі!!!» директору школи Борису Мартинюку, його адміністративній команді та учительському колективу, учням, і, звичайно, ВІДВАЖНИМ учителям перших класів, які ідуть першовідкривачами у непередбачуваному морі освітніх змін та реформ!

 

 

Категорія: Опорна школа | Переглядів: 262 | Додав: Leonid