Головна » 2018 » Травень » 15 » Дитячий Форум у Львові...А ми там були (учні 8-х класів)..))
11:52
Дитячий Форум у Львові...А ми там були (учні 8-х класів)..))

 

Дитячий Форум – один з найбільших фестивальних заходів в Україні для розвитку та радості дітей та їхніх батьків, проводиться у Львові з 2007 року. У межах Дитячого форуму відбуваються ярмарки дитячих книжок, ігор та іграшок, а також багато літературних, культурних, мистецьких, освітніх, спортивних заходів.

Мета: показати дітям, що читання це цікаво і що для того, щоб стати справжнім творцем у будь-якій галузі (від мистецтва і до розвитку нових технологій) необхідно вміти включити уяву.

“Дитячий Форум у Львові” з 2016 року проводиться в рамках програми “Львів – місто літератури”.

Його програма складається із книжкових виставок, презентацій дитячих видань, авторських зустрічей та майстер-класів. Останні пропонуються із різних видів творчості, мистецтва та науки.

Загалом, концепція “Дитячого Форуму у Львові” побудована у форматі великої гри, яку проходять відвідувачі фестивалю.


12 травня 2018 року для учнів 8-х класів нашої школи  була організована поїздка у м.Львів на Дитячий форум. Діти грали у різні настільні ігри, мандрували у віртуальному просторі, розглядали у мікроскоп анатомічні структури, а головне - мали змогу придбати нові цікаві книги.

Всі отримали велике задоволення від поїздки та були відзначені  подяками від Івано-Франківської селищної ради за активну участь у позашкільному житті та зміцненні позитивного іміджу школи.

Учні та адміністрація школи висловлюють  подяку голові Івано - Франківської селищної ради Івану Семеняку за фінансову допомогу в організації поїздки.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 105 | Додав: Leonid