Головна » 2017 » Вересень » 5 » Довгоочікуваний і радісний день
21:44
Довгоочікуваний і радісний день

 

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо урочистий і радісний. В цей день вулиці кожного міста, села знову розквітають від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх квітів.

Цей день – 1 вересня. День надій, мрій, сподівань. І сьогодні він ясним промінчиком постукав у вікна  усіх школярів смт Івано-Франкове, запрошуючи їх до навчання.

Для кожної дитини і її батьків перше вересня завжди велике свято. А для тих, хто вперше пішов до школи – це не лише велике, а й  особливе свято! Завжди готуються заздалегідь, тільки про школу і кажуть, малюки не сплять вночі, переживають, батьки готують незабутній подарунок першокласнику ... І ось настає урочистий день, коли дитина вперше переступає поріг школи!

Сьогодні двері 1-Б класу вчитель Ткачик Майя Станіславівна відкрила перед  маленькими школяриками,  які  6  років наповнювалися маминою і татовою любов’ю, бабусиною і дідусевою добротою, теплом і радістю всіх оточуючих. І саме сьогодні прийшов час засіяти поле для того, щоб виростити добрий урожай.      

Протягом  довгих шкільних років будуть зріти наші зернята. А турботливі руки вчителів,  батьків, рідних,  будуть вкладати в них свої старання і успіхи, будуть плекати їх.   

Тепер і ці  діти стали  моїми!  Я сподіваюся , що їм  буде тепло і затишно в шкільній родині, яку ми будемо  створювати разом.

Я беру твою руку, дитино маленька,

Щиро, бережно й ніжно в долоні свої.

Поведу через казку, не бійся, рідненька,

В незвідані далі, далекі краї.

Будем разом усюди ми там мандрувати,

Перешкоди долати ми будем щодень,

Я навчу тебе мислити і рахувати,

Читати, й писати, співати пісень.

Тож давай свою руку, і я обіцяю,

Станемо друзями всі ми на довгі роки.

Ти полюбиш цю школу і клас свій, я знаю

Спозаранку йтимеш сюди залюбки.

 

Категорія: Майя Ткачик | Переглядів: 911 | Додав: Leonid