Головна » 2016 » Вересень » 23 » Джура виховує справжніх патріотів
06:07
Джура виховує справжніх патріотів

Шаблінський І.М.

З 8-13 червня на Львівщині пройшов обласний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). Понад 300 школярів з усієї області вирішили позмагатися за першість. Цьогорічна гра проходила під гаслом “Нам пора для України жить!”. Отож Яворівський район уже вп’яте на ІІ (обласному) етапі представляла команда «Патріот» Івано-Франківської  ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка.Змагання полягають у проведенні комплексних командних ігор військово-спортивного, культурно-інтелектуального та патріотичного спрямування, на обласних та всеукраїнському етапах, під час  яких відбувається відбір найкращих команд та визначення переможців. Головною метою проведення заходу є активізація роботи з відродження й розвитку історичних, патріотичних і культурних традицій Українського козацтва, виховання юних патріотів на засадах національної гідності та високої самосвідомості.

Завдання змагань:

  • фізичне, соціальне, розумове та духовне виховання української молоді на основі козацьких морально-світоглядних цінностей.
  • вшанування геройського чину всіх борців за незалежність Української держави;
  • формування серед молоді засад здорового способу життя засобами туризму, спорту, військово-патріотичного виховання;
  • популяризація серед молоді військово-прикладних видів спорту, активних способів дозвілля, історії визвольних змагань та української військової традиції;

Цьогоріч програма заходу включала такі види змагів: стройова підготовка, перетягування канату, смуга перешкод, стрільба з пневматичної зброї,медична підготовка та багато інших.  Представники Львівського обласного Центру краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді організували  цю гру вшосте. Другий рік поспіль до проведення “Джури” долучається Львівський осередок Молодіжного Націоналістичного Конгресу. Члени МНК відповідали за охорону та дисципліну на таборі. Також вони провели етап теренової гри, яка стала родзинкою гри цього року.

 

 

 

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 214 | Додав: Leonid