Головна » 2014 » Березень » 26 » Екскурсія в ботанічний сад та зоологічний музей
14:12
Екскурсія в ботанічний сад та зоологічний музей

20 березня 2014р. учні 5-В та 6-А класів під керівництвом класних керівників Завідії Наталії Ярославівни та Тлустої Ольги Петрівни, керівника гуртка Горбань Любов Ігорівни, батьків: Башко Оксани Романівни, Хацко Ольги Степанівни, Піцишин Ганни Євгенівни з метою ознайомлення та вивчення збереження , акліматизації, розмноження в спеціально створених умовах та ефективного використання рідкісних і типових видів місцевої і світової флори відвідали колекцію тропічних і субтропічних рослин ботанічного саду Львівського національного університету імені Івана Франка.

 

Працівники ботанічного саду поділилися досвідом із учнями про те , що ботанічний сад є науково-дослідною природоохоронною установою . Діти мали змогу ознайомитися як ведеться спостереження за особливостями росту і розвитку інтродукованих рослин, як забезпечується постійне спостереження за ними, як розробляються наукові основи охорони, відтворення і використання рослинних ресурсів, та особливо цінних, рідкісних і зникаючих рослин.

Також для ознайомленням із тваринним світом учні відвідали один із найстаріших університетських музеїв Європи , який був заснований у 1784 році - Зоологічний музей. Наукові колекції музею налічують більше 178 тис. експонатів, біля 10 тис. із яких формують експозицію.

Розпочали перегляд із колекції безхребетних тварин до якої входять губки і малакологічні збори, зібрані експедиціями Владислава і Бенедикта Дибовських з Манчжурського моря та Каспію, Байкалу, Амуру і Ангари; молюски та корали з експедиції принца Монако у Адріатичному, Червоному і Середземному морях; а з біологічних станцій у Трієсті та Неаполі — різноманітні голкошкірі. Із особливою увагою діти розглядали ентомологічну колекцію метеликів Європи, Кавказу і Австралії, Паміру, Японії і Далекого Сходу. Ми мали можливість розглянути більше 1000 видів птахів, що складає 1/10 від всього світового різноманіття,. До унікальних експонатів належать колекції птахів України, а також, колекція нектарниць і колібрі, які були зібрані в Південній Америці та Австралії, Південно-Східній Азії, Кореї та на Далекому Сході.

 

 

 

Ну і на закінчення із найбільшими захопленням діти знайомились із тваринним світом Європи, мали можливість побачити найбільшу тварину України, яку , на жаль, через загрозу зникнення на теренах України зустрінеш не часто – зубра, жирафа, ведмедя, рись, тюленя, носорога, оленя , кенгуру, скелет кита і т.д.

 

 

 

Переглядів: 1025 | Додав: Leonid