Головна » 2018 » Лютий » 2 » Екскурсія в музей
15:54
Екскурсія в музей

 

30 січня 2018 року учні 10-11 класів опорної школи «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І. Франка» (вчителі історії Довбій М.І., Підляська З.Б.) провели екскурсію в музей «Тюрма на Лонцького», що у місті Львові.

Учні були вражені розповідями екскурсовода  про заходи більшовицької влади проти учасників національно-визвольного руху за соборність та незалежність України 1939-1950 рр.  та  середини 1960-х початку 1980-х років, що стверджували фактичні матеріали на стендах музею.  Жорстокість тоталітарної системи, підтверджена фотографіями в’язнів, документами і спогадами, викликала великі емоції у старшокласників. Особливо учні висловлювали свої почуття, побачивши камери та карцери для в’язнів.

Для 11 класів тюрма на Лонцького була уроком-екскурсом по темі з історії України «Дисидентський рух: течії, форми та методи боротьби». Учні одержали домашнє завдання на наступний урок, підготувати міні-проект «Політичні в’язні тюрми на Лонцького».

Екскурсія глибоко вплинула на почуття патріотизму, викликала гордість за героїчні сторінки українського народу, високу громадянську позицію борців за незалежність української держави.

 

 

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 254 | Додав: Leonid