Головна » 2017 » Жовтень » 20 » Флешмоб «Я обираю корисні звички. Активний відпочинок на природі»
08:48
Флешмоб «Я обираю корисні звички. Активний відпочинок на природі»

 

Продовжуємо наш флешмоб. Ми очікуємо активності 10 класу, але учні 6-А класу разом з класним керівником Ольшанською Оксаною Романівною  виявилися у нас спритними, активними, творчими і вирішили перехопити естафету у 10 класу , весело провівши своє дозвілля на природі. Веселі ігри, сміх, приємне спілкування від відпочинку однокласників, однодумців залишають приємні враження та додають великої користі здоров’ю .

Активний відпочинок, рекреація (англ. Active leisure) — спосіб проведення вільного часу, різновид хобі, в процесі якого відпочивальник займається активними видами відпочинку, що потребують активної фізичної роботи організму, роботи м'язів, всього тіла.

Якщо у Вас видався вільний час, і погода сприяє— вирушайте всією сім’єю на природу. Адже що може бути веселіше, приємніше і корисніше відпочинку  на свіжому повітрі! Відомо, що на свіжому повітрі і апетит краще, і їжа смачніша. Обов’язково візьміть з собою одноразовий посуд, прилади, скатертину, паперові та вологі серветки, питну воду. Продукти краще скласти в сумку-холодильник, попередньо вимивши фрукти і овочі, і упакувавши все в контейнери, фольгу або пакети. Від продуктів, які швидко псуються  краще відмовитися, якщо тільки не вийде їх з’їсти протягом 1.5-2 годин. Але обов’язково приберіть за собою сміття, щоб іншим, хто прийде після вас було також приємно і затишно!

ЗАЛИШАЄМО ЕСТАФЕТУ  10 му  КЛАСУ!!!  АБО ВІДГУКНЕТЬСЯ ЩЕ ХТОСЬ???

 

$IMAGE$

Категорія: Завідія Наталія Ярославівна | Переглядів: 175 | Додав: Leonid