Головна » 2017 » Листопад » 14 » Флешмоб «Я обираю корисні звички. Активний відпочинок на природі» - 7-Б клас
08:36
Флешмоб «Я обираю корисні звички. Активний відпочинок на природі» - 7-Б клас

 

Вітаємо учнів 7-Б класу Бундза Ореста, Гупало Романа, Дідуха Остапа, Зінченка Максима, Мацелюха Вдима, Сафронова Юліана, Фірман Софію та класного керівника Самотею Надію Андріївну, які приєднались до нашого флешмобу цікавим веселим видом активного відпочинку – велопрогулянка серед природи!

Учні 7-Б класу та вчитель основ здоров’я Наталія Ярославівна переконані, що цей вид спорту зміцнює здоров’я, а тому ЗВЕРТАЮТЬСЯ до активних батьків та громадськості селища ПРО ДОПОМОГУ в обладнанні у школі ВЕЛОСТОЯНКИ, щоб діти могли до школи приїздити на велосипеді, що буде корисною ранковою зарядкою та величезним припливом сил, бадьорості, натхнення до уроків!

Велосипедні прогулянки - вид спорту, який популярний серед всіх поколінь. З одного боку, велосипед – активний відпочинок і засіб підтримки гарної фізичної форми, а з іншого – це екологічно чистий вид транспорту для щоденних поїздок до школи та на роботу.

Чим корисна їзда на велосипеді?      

  1. На відміну від бігу, велосипедна їзда дає можливість розслабити м’язи і відновити сили під час спуску. Чергування навантаження та відпочинку дозволяє тренувати м’язи в заданому ритмі.
  2. В процесі їзди на велосипеді підвищується інтенсивність серцевих скорочень, що служить ефективним способом тренування серцевого м’яза.
  3. Нервова система переключається зі стресової обстановки офісу на концентрацію рухів, що служить хорошим розвантаженням для організму в цілому. Якщо до цього додати естетичний вигляд зеленого скверу або недоглянутий ландшафт лісового масиву, то «перезавантаження» нервової системи буде стовідсотковим.
  4. Для будь тривалої і монотонної роботи м’язів важливо зловити свій темп, що неможливо без рівномірної роботи органів дихання. Тому, під час прогулянок на велосипеді відбувається відмінне тренування легень. Робота м’язів вимагає більше кисню, тому легені працюють інтенсивніше, заповнюючись повітрям, що покращує їх вентиляцію. Інтенсивна циркуляція крові і повноцінне забезпечення клітин киснем при їзді на велосипеді уповільнюють процеси старіння в тканинах, покращують колір шкіри, нормалізують травлення.
  5. В результаті любителі велосипедних кросів довше зберігають молодість, підтримують фігуру в підтягнутій формі і продовжують життя, знижуючи ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Збагачення киснем відноситься не тільки до м’язів, а й до головного мозку, що покращує його діяльність і зміцнює пам’ять.
  6.  Обертання педалей стимулює циркуляцію крові у венах і позбавляє від варикозу.
  7. М’язи ніг і сідниць приходять в тонус, завдяки чому ці частини тіла набувають більш привабливого вигляду. Велосипед вважається одним з найефективніших засобів для боротьби із зайвою вагою. Але не тільки м’язи ніг зазнають навантаження – прес і м’язи спини беруть участь у підтримці правильної постави при їзді на велосипеді.
  8.  Їзда на велосипеді спалює багато калорій, але при цьому ви не відчуваєте себе виснаженим, а, навпаки, відчуваєте приплив енергії та моральних сил.

Приєднуйтесь до велопрогулянок не забуваючи про правила дорожнього руху для велосипедистів!

Учні 7-Б класу

ПЕРЕДАЄМО ЕСТАФЕТУ УЧНЯМ 8-В КЛАСУ!

 

Категорія: Завідія Наталія Ярославівна | Переглядів: 150 | Додав: Leonid