Головна » 2018 » Квітень » 27 » Форум професійної освіти - 2018
12:36
Форум професійної освіти - 2018

 

Вдало вибери професію,
Вклади в неї свою душу,
Тоді щастя само тебе відшукає.

К. Д. Ушинський

 

24 квітня у м.Львові стартував «Форум професійної освіти - 2018». У межах заходу презентували 35 закладів професійної освіти у Львівській області, щоб привернути увагу учнівської молоді до робітничих професій, які є затребуваними сьогодні на ринку праці. Учні 8-А,8-Б та 9-Б класів ,практичний психолог Ізбянська С.А. та класний керівник 9-Б класу Завідія Н.Я.  мали змогу ознайомитися із майстер-класами з різьби по дереву, молекулярної кухні, оформлення кондитерських виробів, флористики, карвінгу, боді-арту, покази малярної та столярної справи, бармен-шоу, тощо.

Також на форумі експонували технічні моделі сільськогосподарського транспорту та симулятор пульта управління локомотивом, на якому учасники мали змогу відчути себе у ролі машиніста. «Щасливі ті люди, які мають хороший фах і заробіток. Наші учні мали змогу ознайомитись із різними видами професій і дати собі відповідь, ким бути завтра, щоб принести дохід собі, родині і відчувати себе самодостатньою людиною.

Знайти своє покликання – значить виявити себе у праці, яка б найкраще відповідала стану душі, поклику серця, інтересам, потребам та способу життя. Потрібно правильно обирати професію, спираючись на свої вподобання, навчитися об’єктивно оцінювати себе і свої можливості. Це, на перший погляд, просто, а насправді – немає нічного складнішого.

 Вибір професії — це важливий крок у доросле життя. В першу чергу – це відповідальність перед батьками, перед суспільством,а найголовніше перед собою! Ця відповідальність полягає в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. Робота і все, що з нею пов'язане, займає більшу половину життя людини. Знайти себе в світі професії – означає дістати можливість гідно заробляти, відчувати себе потрібним людям, максимально повно розкрити свої здібності. І тут найважливіше — не схибити.

Професіоналізм – це гарантія працевлаштування на роботу. Сьогодні ми живемо в країні, яка відкриває перед молоддю  необмежені можливості для набуття будь-якої професії. А людина  в  свою чергу може звеличити будь-яку професію, освітлюючи її вогнем своєї творчості, свого дерзання та майстерності. Саме тому потрібно добре усвідомлювати як важливо обрати професію до душі, щоб вона не стала тягарем, а задоволенням. «Якщо ви вдало оберете  професію і докладете до нього душу, то щастя  саме знайде вас».            

  Завідія Н.Я.  

 

Категорія: Професійна орієнтація | Переглядів: 95 | Додав: Leonid