Головна » 2016 » Серпень » 7 » Інформація про пілотний проект 24 шкіл (інформацію надано від керівників проекту)
20:34
Інформація про пілотний проект 24 шкіл (інформацію надано від керівників проекту)

 

Шановні колеги!

Проектний офіс Програми пілотних опорних шкіл хотів би поінформувати Вас про нинішній стан проекту 24 опорних шкіл та про подальші заплановані заходи.

Наразі для 24 шкіл-учасниць проекту міжнародними донорами виділено та затверджено фінансування у обсязі 50 мільйонів гривень. Кошти для проекту надаються зокрема Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), фондом Western NIS Enterprise Fund та Catholic Relief Services.  Проект виконується за участі міжнародних партнерів Catholic Relief Services, Карітас України, Save the Children та Майкрософт Україна.  Як було заплановано, кошти будуть використані для проведення часткових ремонтних робіт у школах, закупівлю навчального обладнання і навчальну програму для директорів і педагогічних працівників.

У рамках законодавства України, кошти, виділені донорами на проект 24 опорних шкіл, мають бути зареєстровані як міжнародна технічна допомога.  На сьогодні триває підготовка пакету документів до реєстрації проекту у відповідності з чинним законодавством України.  Погодження, яких потребує цей статус проекту, відбуваються на найвищому рівні – у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України та Уряді Сполучених Штатів Америки.   

Щойно завершаться процедури реєстрації проекту та укладення договорів, підрядники зможуть розпочати ремонтні роботи у школах.   Усі попередні дії, а саме оцінка потреб та розробка планів робіт, вже були проведені організаціями-виконавцями проекту.   Від моменту отримання державної реєстрації проекту, підрядникам знадобиться близько 30 днів для проведення запланованих ремонтів.  Ми очікуємо, що всі ремонтні роботи будуть завершені до кінця 2016 року.

Що стосується закупівлі обладнання, кожна зі шкіл отримає обладнання для сучасного комп’ютерного класу у комплектації 10 учнівських комп'ютерів + 1 комп’ютер вчителя та  інтерактивний комплекс (дошка, проектор та ноутбук).  Також буде придбано  лабораторне демонстраційне обладнання для природознавчих дисциплін (фізики, хімії і біології), та базові меблі для такого кабінету. Обладнання ми плануємо доставити у школи протягом вересня 2016 року, але зробимо все від нас залежне, аби встигнути зробити це ще до початку навчального року.

Нарешті, 17-19 серпня 2016 року директори 24 пілотних шкіл зможуть взяти участь у семінарі з питань лідерства, а протягом жовтня-грудня 2016 року адміністрації шкіл будуть запрошені до участі у спеціально розробленому навчальному курсі для опорних шкіл від провідного українського центру інноваційної освіти Про.Світ.

Окрім того, нині Британська Рада розробляє програму для покращення рівня викладання англійської мови у пілотних школах, яка передбачає курси та підтримку вчителів англійської мови у визначених школах протягом наступного навчального року.  Деталі програми буде оголошено у кінці серпня.  

Ми вдячні Вам за співпрацю та розуміння, і будемо раді надати усю необхідну інформацію, якої Ви потребуєте для планування роботи Вашої школи у 2016 році.

 

Категорія: Директор школи Марія Ліскевич-Карпа | Переглядів: 456 | Додав: Leonid