Головна » 2017 » Березень » 16 » «Інтелектуальне п’ятиборство» серед гуртківців
16:55
«Інтелектуальне п’ятиборство» серед гуртківців

 

Як можна охарактеризувати вихованців, які відвідують гуртки КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ «Екологічне краєзнавство»? (учні 8-А та 8-Б класів) - активні, відповідальні, талановиті, екосвідомі, а ще - розумні. Позмагатися в кмітливості учні мали змогу під час проведення змагання «Інтелектуальне п’ятиборство», яке, в рамках співпраці з ДНЗ «Художнє професійно-технічне училище ім. Й.П.Станька», підготувала практичний психолог училища Покрищук М.О. Керівники гуртків Плесак С.М. та Тиховська Д.І. підготували команди до участі у змаганнях. Таким чином утворилося 4 команди: «Орли», «Сокіл», «Відмінники» та «Патріоти».

Конкурс складався з п’яти турів: “Бліц-запитання”, «Тренуємо увагу», «Пантоміма», «Знайди слова», «Відгадай усмішку», де учні мали можливість показати свої знання, проявити спостережливість, швидкість реакції,акторські здібності та командний дух. Справжній настрій вболівальники отримали від туру «Вгадай посмішку».

На завершення провели підсумок набраних балів і, в результаті, перемогла команда «Відмінники». З невеликою різницею вони обійшли команду «Орли».

В цілому, перемогла дружба і позитивні емоції взаєморозуміння і колективної підтримки, які вирували в залі. Тож, змагання перетворилися на свято розумників.

 

Дарія Тиховська

керівник гуртка «Екологічне краєзнавство»

 

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 228 | Додав: Leonid