Головна » 2016 » Вересень » 22 » Хочеш бути сучасним? Будь здоровим!
06:47
Хочеш бути сучасним? Будь здоровим!

Фединяк І.Я.

Щороку дедалі більше свідомої молоді обирає здоровий спосіб життя, спрямовує свої зусилля на збереження і зміцнення свого здоров’я . Адже здоров’я  є тим чарівним ключем, який відчиняє двері до можливостей: прагнути і досягати, омріювати і здійснювати, розвивати себе, встановлювати орієнтири майбутнього.

«Хочеш бути сучасним? Будь здоровим!»

Під таким гаслом пройшов урок 16 вересня 2016 року на тему: «Олімпійський рік – рік дитячого спорту». Метою якого була пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського  руху в Україні.  Виховний захід був підготовлений та проведений за участі вчителя фізичного виховання Фединяка Івана Ярославовича та учнями 11-Б класу під керівництвом класного керівника Волошин Наталії Миколаївни.

У сценарій уроку були включені: розповіді учнів про виникнення олімпійських ігор; презентація про розвиток олімпійського руху в Україні та  спортсменів нашої країни; демонстрація відеороликів про виникнення  та зародження олімпійських ігор, сучасних олімпійських ігор,  параолімпійських ігор, їхніх призерів. А також були використані елементи художньої та ритмічної гімнастики, технічні елементи футболу, фізкультхвилинка, пісні на спортивну тематику.

Були запрошені гості, ветерани спорту. Вони розповіли про олімпійський рух, своє професійне становлення, особистісний розвиток, спортивні досягнення, закликаючи тим самим до здорового способу життя та фізичного розвитку.

На завершення керівник апарату Яворівської РДА Мірило Зоряна Романівна вручила активним учасникам заходу грамоти та пам’ятні значки.

Директор школи М. Ліскевич-Карпа  подякувала Фединяку Івану Ярославовичу і всім учасникам свята за активну участь, побажала в майбутньому формувати позитивне відношення та стійкий інтерес до фізичної культури, спорту, олімпійського руху та виробленню власного відповідального ставлення до свого здоров’я.

 

 

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 428 | Додав: Leonid