Головна » 2017 » Лютий » 13 » Конкурс проектів
12:16
Конкурс проектів

 

8 лютого 2017 року в Івано-Франківській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка відбулося проведення окружного конкурсу «Фізика навколо нас», в якому взяли участь такі школи:

Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка

  1. «Фізика наука про природу» 7-А клас: Параняк Андрій, вчитель Ларкіна Л.І.

  2. «Фізика в побуті» 7-Б клас: Вовк Вікторія, вчитель Ларкіна Л.І.

  3. «Обертальний рух у природі – основа відліку часу» 7-А клас: Бабляк Юліанна та Лозинська Софія, вчитель Ларкіна Л.І.

  4. «ТОП-10 найшвидших і найповільніших тварин у природі» 7-А клас: Кравець Павло, вчитель Ларкіна Л.І.

  5. «Біомеханіка людини» 7-А клас: Гес Мар’ян та Лагно Констянтин, вчитель Ларкіна Л.І.

  6. «Біомеханіка людини» 7-Б клас: Данильчук Діана, вчитель Ларкіна Л.І.

Рясно-Руський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ

  1. «Унікальні фізичні властивості води» 8 клас: Солук Олег та Галун Христина, вчитель Кріль О.І.

  2. «Фізика в побуті» 7 клас: Кльофа Остап та Хацко Данило, вчитель Кріль О.І.

Великопольський НВК ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ

  1. «Дифузія в побуті» 7 клас: Прус Марія, вчитель Матіїв М.П.

Домажирський НВК ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ

  1. «Швидкість в природі і техніці» 7 клас: Свищ Володимир та Юськів Ольга, вчитель Грузевіч О.М.

Вороцівський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ

  1. «Видатні вчені фізики» 7 клас: Сеничак Ірина, вчитель Матіїв М.П.

  2. «Енергозбережувальні технології» 8 клас: Яцишин Олег та Помірний Даноло, вчитель Матіїв М.П.

  3. «Конденціонери, теплові насоси» 8 клас: Бобак Володимир, вчитель Матіїв М.П.

  4. «Рідкі кристали та їх використання» 8 клас: Ропушанська Вікторія, вчитель Матіїв М.П.

  5. «Холодильні машини» 8 клас: Яцишин Олег та Помірчий Данило, вчитель Матіїв М.П.

Ясниський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ

  1. «Фізика в побуті, техніці, виробництві» 7 клас, вчитель Перун Р.М.

Дубровицька ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ

  1. «Дифузія в побуті» 7 клас: Михайлова Василина, вчитель Ханас М.Р.

 

Членами журі було оголошено результати конкурсу:

7 клас

І місце: «Біомеханіка людини» 7-А клас: Гес Мар’ян та Лагно Констянтин, вчитель Ларкіна Л.І. Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка.

ІІ місце:

«Швидкість в природі і техніці» виконали: Свищ Володимир та Юськів Ольга, вчитель Грузевіч О.М. Домажирський НВК ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ

«Дифузія в побуті» виконали: Прус Марія, вчитель Матіїв М.П. Великопольський НВК ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ

«Обертальний рух у природі – основа відліку часу» 7-А клас: Бабляк Юліанна та Лозинська Софія, вчитель Ларкіна Л.І. Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка

ІІІ місце:

«Фізика в побуті» виконали: Кльофа Остап та Хацко Данило, вчитель Кріль О.І. Рясно-Руський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ

«ТОП-10 найшвидших і найповільніших тварин у природі» 7-А клас: Кравець Павло, вчитель Ларкіна Л.І. Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка

«Дифузія в побуті» виконала: Михайлова Василина, вчитель Ханас М.Р. Дубровицька ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ

 

8 клас

І місце: «Унікальні фізичні властивості води» виконали: Солук Олег та Галун Христина, вчитель Кріль О.І. Рясно-Руський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ.

ІІ місце:

«Енергозбережувальні технології» 8 клас: Яцишин Олег та Помірний Даноло, вчитель Матіїв М.П. Вороцівський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ

ІІІ місце:

«Рідкі кристали та їх використання» 8 клас: Ропушанська Вікторія, вчитель Матіїв М.П. Вороцівський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ

 

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 307 | Додав: Leonid