Головна » 2017 » Жовтень » 18 » Козацькі забави
19:06
Козацькі забави

 

Гарний осінній день, багатий, щедрий, різнокольоровий зібрав учнів на шкільному подвір’ї.

В епіцентрі заходів, присвячених Дню захисника України, традиційні «Козацькі забави».

Відгомоніли століття з того часу, як в пониззі Дніпра, за його порогами, мужні і волелюбні лицарі заснували Запорізьку Січ.

А пам’ять живе. Тому з метою виховання пошани до історичного минулого, допомогти дітям осмислити свою особистість як частину великого українського народу, морального та фізичного загартовування школярів значну частину козацьких розваг скадали спортивні змагання:

  • перетягування каната;
  • армреслінг;
  • стрибки через скакалку.

Змагання оцінювало професійне журі, яке очолювала директор школи М. Ліскевич-Карпа.

Усі школярі демонстрували вміння марширувати з піснею й виконання командного девізу. А також на конкурс представили емблеми на козацьку тематику.

Дух змагання та дружби, бажання ставати кращими, сильнішими об'єднували учасників. У такі моменти усвідомлюєш, що патріотизм – це звичайний стан повсякденного життя, це шанобливе ставлення до звичаїв і традицій, це гаряче почуття свого людського й національного обов'язку.

Родзинкою свята для учнів і вчителів був козацький куліш, який з любов'ю приготували випускники школи, бійці АТО, мешканці селища: Роман Ільчишин, Василь Лучків, Когут Роман, Тарас Дадак, Хромчак Олег, Смажевський Петро.

Ознайомтесь з таблицею результатів конкурсів.

Загальнокомандні:

  • 9-Б – І місце;                      7-В – І місце;                            5-Б, 6-А – І місце;
  • 9-А – ІІ місце;                     8-В – ІІ місце;                          6-Б – ІІ місце;
  • 11-Б – ІІІ місце.                  8-Б, 7-Б – ІІІ місце.                  6-В – ІІІ місце.

Окремо, наші учасники АТО відзначили комантирів команд, а саме: Бутку Олесю (5-Б кл.), Леня Максима (6-Б кл.), Татара Назарія (7-Б кл.), Плесак Софію (7-В кл.), Голубенка Олега (8-Б кл.), Свищ Ілону (8-В кл.), Городного Володимира (9-Б кл.).

Свято пройшло цікаво і змістовно, треба було вирішити багато організаційних питань, продумати відповідну програму, виявити інтереси і зацікавлення всіх учасників. І за це велике спасибі класним керівникам, педагогу-організатору, заступнику директора з навчально-виховної роботи та учителям фізичного виховання

 

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 603 | Додав: Leonid