Головна » 2016 » Листопад » 2 » Козацькі забави у школі
13:15
Козацькі забави у школі

Шаблінський І.М.

Патріотичне виховання – це сфера духовного життя, яке проникає в усе, що пізнає, робить, до чого прагне, що любить і ненавидить людина, яка формується.

В.Сухомлинський писав: «Виховання патріотичної свідомості, почуттів і переконань нерозривно пов’язане з розумовим, моральним, трудовим, ідейно-світоглядним, естетичним, емоційним становленням особистості».

Наш народ споконвіку ставив за культ лицарські традиції виховання, на них формувалась еліта нації, яка завжди боролася за свободу та незалежність держави.   Тож не дивно, що зараз, коли українську молодь називають «поколінням нескорених», у школах акцентують увагу на вихованні у своїх учнях палкого патріота, відповідального громадянина незалежної України, мужнього захисника рідної землі з яскраво вираженою національною свідомістю, високим рівнем моралі та духовності.

Саме тому в Івано-Франківській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка проходить багато різноманітних свят, конкурсів та заходів, спрямованих на  військово-патріотичне виховання. Так серед учнів 5-11 класів пройшов традиційний конкурс пісні і строю  присвячений Дню захисника Вітчизни .

В змаганні прийняли участь учні 5-11 класів. Учні школи були поділені на  курені . Хлопці та дівчата  показали свою спритність, силу та знання з історії  традицій українського козацтва та війська. За змаганнями юних козаків залюбки спостерігали учні школи та вчителі. Хлопці та дівчата довели, що козацькому роду нема переводу. Цікаво були проведені спортивні естафети та інші  конкурси.

У конкурсі перетягуванні линви виявилися найсильнішими учні 8-Б класу, які перемогли 8-А клас, 9-А клас т 11-Б клас. У конкурсі «Поштовх гирі»(16 кг) перемогу здобув учень 11- А класу Войсович Степан. А наступні місця посіли  Андрущишин Максим(9-А кл.) та Прийма Денис(8-Б кл.). У конкурсі «Стрибки через скакалку» перемогу здобула учениця 9-А класу Процайло Іванна(І-місце). Учениця 8-А класу Дадак Тетяна показала ІІ-й результат. Батюк Вікторія, учениця 10-А класу, здобула ІІІ-місце.

      Цього року старання наших команд  оцінювало журі у складі вчителів предмета «Захист Вітчизни» Шаблінського І.М., Завідії Н.Я., педагога організатора школи Овчаренко М.І.,  почесного члена  Ради школи, голови КУНу смт Івано-Франкове Скеби М.К., соціального педагога школи Гриньків Н.Р. Велику методичну допомогу у проведенні змагань надавали  вчителі фізичної культури Пучак М.І., Малішевський Ю.П.

        Під час конкурсу команди 5-11 класів продемонстрували своє вміння крокувати з піснею, виконувати команди  керівника куреня.

    У напруженій боротьбі перемогу здобули юні «воїни» 9- А класу(І-місце). Добрий вишкіл показали курені 8-Б класу(ІІ- місце), 10 -А класу та 8-А класу (ІІІ-місце). Закінчилося свято словами привітань від гостей свята. Вони побажали школярам успіхів у навчанні, а вчителям та всім присутнім мирного неба над головою.

 

 

 

  

 

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 943 | Додав: Leonid