Головна » 2016 » Червень » 29 » Козацькому роду – нема переводу
09:50
Козацькому роду – нема переводу

 

«Козацькому роду – нема переводу» під таким гаслом відбувся навчально-тренувальний збір вихованців гуртків КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ з 22 по 26 червня 2016р. на турбазі «Карпати» с. Кам’янка Сколівського району, учасниками якого були гуртки «Екологічне краєзнавство» (керівники: Тиховська Д. І. та Плесак С. М.) .        

Це стало своєрідною нагородою вихованцям гуртків, а саме учням 7-А і 7-Б класів за багаторічну активну участь у позашкільних заходах згідно навчальної програми гуртків.        

Основною метою збору було: оздоровлення гуртківців, активний відпочинок та нові знайомства. Для цього керівники центру їм організовували насичену програму, яка включала майстер-класи, походи, спортивні тренування, інтелектуальні конкурси тощо.

Оздоровленню гуртківців сприяло п’янке карпатське повітря, ранкова зарядка, водні процедури та раціональне харчування.

Одночасно на базі перебувало 8 гуртків з області. Дуже швидко діти потоваришували і це сприяло цікавому проведенню усіх заходів. Попри відпочинок за умовами таборування кожен керівник гуртка з вихованцями організовував частину дозвілля усіх відпочиваючих. Нашою пропозицією було проведення квесту на природоохоронну тематику у чому нам допомогли працівники Яворівського НПП.

На згадку про перебування на базі «Карпати» кожен гурток виготовив стінгазету, де учасники зазначили свої враження і висловили побажання на наступний рік. Бо ж плануємо активно працювати в гуртках продовж наступного навчального року.

Літо – пора дитячої радості. Повний міх такого щастя отримали вихованці КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМу, провівши 5 яскравих днів на турбазі «Карпати» поблизу м. Сколе, за що щиро вдячні директору даного закладу Набитовичу М. В. та заступнику директора Бенькалович Л. М.

 

 

 

 

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 325 | Додав: Leonid