Головна » 2018 » Лютий » 7 » Кожного дня у нас веселі та розвивальні ігри
20:18
Кожного дня у нас веселі та розвивальні ігри

 

Перші зимові канікули наших маленьких школярів уже закінчились, а це означає, що ми знову щодня зустрічаємось із першокласниками на групі продовженого дня. Дітки з великим захопленням розповідають як вони відпочивали на канікулах, як ходили колядувати, щедрувати, та яку нову колядку вивчили цього року.

Кожного дня у нас веселі та розвивальні ігри, діти дізнаються багато нового, вчаться спілкуванню один з одним, розвивають уяву за допомогою різноманітних ігор, ліплять з пластиліну, адже заняття з пластиліном розвивають посидючість у дитини, змушують активно працювати пальчиками рук, за рахунок чого розвиваються суглоби і м'язи кисті та посилюється кровообіг.

Також це допомагає  активізувати розумову діяльність, розвивається фантазія, координація і мова. За всіма цими параметрами ліплення з пластиліну для дітей дуже корисне заняття. Окрім цього, першокласники дуже полюбляють малювати різноманітні малюнки олівцями та навіть фарбами. Це заняття не лише веселе, а ще й корисне.

За вікнами групи морозна зима, яку переносять на малюнки діти, але ми все ж стараємось виходити на прогулянки на свіжому повітрі та навіть ліпимо сніговиків.

 

 

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 289 | Додав: Leonid