Головна » 2016 » Вересень » 3 » Країна наша - Україна
02:52
Країна наша - Україна

Ткачик М. С.

Вже вкотре сонячний вересень скликає школярів до рідної школи.  

У всьому світі – кожен зна: 
Є Батьківщина лиш одна.
І в нас вона одна – єдина.
Це наша славна Україна.

“ Сьогодні наша розмова буде про Україну, яка має багату історію, має свої традиції, які споконвіку шанують і бережуть. Це – батьківська хата, материнська пісня, святий хліб, вишитий рушник,червона калина, зажурена верба, дивовижна писанка, вірний своєму краю лелека, дівочий вінок.  Кожна людина любить свою Батьківщину, робить усе для її процвітання, слави, свободи, незалежності,”— звернулася до учнів 4-Б класу класний керівник Ткачик Майя Станіславівна.

  Присутні прослухали  “Легенду про Україну”, переглянули кліп “Україна—це ми”, мандрували чарівними куточками міст і сіл нашої країни. Одну за одною четвертокласники перегортали сторінки уроку.

    Останній штрих—створення  ляльки-мотанки. Виготовляючицейсакральний предмет, дітивкладаливнеїсвоюенергію, певні думки і побажання. Кожен знав, що подарує свій витвір рідній та близькій людині.Не дивно, що ляльку-мотанку і досі вважають надійним оберегом, адже , зроблена власними руками, оспівана піснями, обласкана казками, вона  несе в собі  потужну позитивну енергетику .

 

Категорія: Майя Ткачик | Переглядів: 385 | Додав: Leonid