Головна » 2017 » Жовтень » 27 » Кризові етапи у процесі навчання дитини в школі
13:38
Кризові етапи у процесі навчання дитини в школі

 

У процесі навчання в школі дитина проходить через ті чи інші кризові етапи, кожний із яких має свою специфіку, свої проблеми, що потребують особливої уваги педагогів, батьків та психологічної служби закладу. Одним із етапів є перехід учнів початкової школи у середню.

П’ятий клас - кінець дитинства, період, що безпосередньо передує підлітковому. У цей час діти відкриті і довірливо ставляться до дорослих, визначають їх авторитет, чекають від учителів, батьків та інших дорослих допомоги і підтримки. П’ятий клас – це період адаптації до середньої ланки школи.

Адаптація – це процес пристосування до нових умов. Діти переходять до нової системи навчання: «Класний керівник – учителі – предметними», уроки проходять у різних кабінетах. Більшість дітей переживають цю подію як важливий крок у своєму житті. Незважаючи не таку гадану дорослість, п’ятикласник потребує ненав’язливого контролю, підтримки та допомоги, оскільки не завжди може зорієнтуватись в нових вимогах шкільного життя.

Тому, 26.10.17 за ініціативи класних керівників 5-х класів Тиховської О. А. , Кубішин О. І та психологічної служби школи, були проведені батьківські збори на тему: «Адаптація учнів 5 класу до навчання в основній школі», де батькам було запропоновано переглянути презентацію та відеоролики по даній тематиці. Також, були надані рекомендації батькам щодо успішного адаптаційного періоду їхніх дітей.

 

Категорія: Психолог | Переглядів: 341 | Додав: Leonid