Головна » 2017 » Травень » 20 » Квітка Щастя для мами
22:12
Квітка Щастя для мами

Самотій О.Б.

Мама-це повітря,без якого немає життя.

Мама-це ковток водиці,що поверта з небуття.

Мама-це промінь сонця,що блисне в негоду.

Мама-це вітерець,що несе прохолоду.

Мама-це безконечна мудрість і простота.

Мама- це Берегиня і сама доброта.

Мама- це вічна сповідь,що будить сумління.

Мама-духовне причастя й благословіння…

 

День матері-це одне з самих зворушливих свят,тому,що кожен  з нас з  дитинства і до останніх днів несе  в своїй душі єдиний і неповторний  образ-образ своєї мами,

найдорожчої,найближчої,найріднішої людини, яка все зрозуміє,простить,завжди пожаліє і буде самовіддано любити,незважаючи ні на  що. 

І саме цій події було присвячене свято «Квітка Щастя для мами» ,яке підготували учні

2-А класу (класний керівник –Самотій О.Б.). Усі присутні мали змогу побувати  в Країні  Квіткової Феї , де діти шукали Квітку Щастя для мами,зустрітись  із  Весною,Сонечком, Дощиком,весняними квітами.

Програма свята була насичена різними номерами. Із найкращими словами вдячності,любові і поваги  звернулися до матусь «джентльмени» класу. Дівчатка Нагачевська Н.(доня),Стельмах Л.(мама),Підгребельна А.(бабуся),розігруючи сценку  «Три мами»,довели,  як не просто бути мамами. Сценки «Подарунок для мами», «Торт із сюрпризом», «Поміняймося місцями» викликали у всіх  посмішки.

Гармонійно вливались у свято  музичні  акорди  під керівництвом  вчителя музики Скробач Г .М. Прозвучали пісні  «Мама і я», «Пісня про маму», «Синя квіточка»,

«Пісня про бабусю», « Мама-красуня», «Сонечко сховалось», «Україна-це ти!» . Танцювальними  рухами учні передавали свої почуття   любові  до матусь у пісні «А вже ясне сонечко припекло….».Кожен  учень віршем  засвідчував свою любов до матусі і бабусі. Квітку Щастя було знайдено!

Свято доповнили конкурси «Найкраща мама», «Портрет мами».

На завершення свята всі діти подарували своїм матерям квіти,листівку. Кожна мама була нагороджена медаллю  «Найкраща мама».З словами вдячності  до всіх присутніх звернулася бабуся  Кригуль Емілї  -Мотовильчук М.М.

Коротке це слово — мама, але які надлюдські глибини скарбів містить воно в собі! Ціле її життя –це любоов  до своїх дітей. Ціле її життя — це терпіння, самопожертва, пробачення провин.

                       

Не забувайте своїх матерів ніколи !

 

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 279 | Додав: Leonid