Головна » 2017 » Березень » 22 » Лелек зустріли майстер-класом
16:23
Лелек зустріли майстер-класом

Тиховська Д. І.

Вже традиційно, в рамках природоохоронної акції «Збережи красу весни», на передодні «офіційної дати» повернення лелек на Батьківщину, учні Івано-Франківської ЗОШ І-ІІІ ст. в еколого-просвітницькому центрі Яворівського НПП проводять тематичні заходи: майструють шпаківні і дізнаються про історію їх створення, знайомляться із життям перелітних птахів і т. д.

Для підростаючого покоління важливо знати, наскільки кожен з них причетний до відтворення та збереження біорізноманіття рідного краю.

Серед заходів яскравим і цікавим став майстер-клас «Пташка із соленого тіста», який провела народна майстриня України Оксана Маруняк. Учасники майстер-класу, а це шкільна молодь (5-6-7 класи), вчителі  - Чепак Г. П., Тиховська Д. І., Михайлишин О. З., батьки, вихованці гуртків («Екологічне краєзнавство»), дошкільнята, знайшли собі заняття до душі: місили тісто, вирізали пташок, розмальовували готові пташки на свій смак та бажання.

В ході свята до національного природного парку «прилетів» лелека, якого встановили на гніздо, розміщенев дендропарку Яворівського НПП, а пташками із тіста та закликами «…летіть соловейки на наші земельки» прикрасили дерева та кущі, що пробуджуються від зимового сну.

 

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 168 | Додав: Leonid