Головна » 2017 » Червень » 29 » Літній відпочинок гуртківців
20:27
Літній відпочинок гуртківців

 

Для учнів Івано-Франківської ЗОШ ім. Івана Франка навчання у гуртках «Екологічне краєзнавство» та «Юні екскурсоводи» від Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму промайнули непомітно, адже заняття були цікавими, акції – пізнавальними, а подорожі – незабутніми.

Та ще на завершення гуртківці отримали приємний подарунок - від адміністрації КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ можливість на цілий місяць продовжити заняття в гуртках за окремим планом, а від адміністрації Яворівського НПП - відпочинок в рекреаційному осередку «Верещиця».

За цей місяць учні встигли ще більше пізнати рідний край та побувати у цікавих куточках Яворівщини.

Насамперед, відвідали повстанську криївку в с. Великополе, куди принесли живі квіти, запалені свічки і свою молитовну вдячність борцям за волю України.

Потім, була участь в урочистому відкритті рекреаційного сезону в Яворівському НПП. На святі «Батьківська криниця» гуртківці проявили свої творчі здібності та поспілкувалися з іншими учасниками свята.

Та найбільше вражень залишиться після дводенної мандрівки Яворівщиною. Разом із керівниками гуртків Тиховською Д.І. та Плесак С.М. та Тиховською О.А. відвідали новостворений Новояворівський міський краєзнавчий музей, де його керівник Леся Більська повідала яким був побут, звичаї і заняття яворівчан у минулому столітті. Логічним продовженням мандрівки став огляд майстерень навчального центру «Мастак» при Старичівській школі. Гуртківці спробували ткати полотно на ткацькому станку, спостерігали за народженням яворівської іграшки у столярній майстерні, а також застосували інтелектуальні здібності аби розгадати логічну головоломку.

Прогулянка березовою алеєю, підгодівля плямистих оленів та фото на пам'ять біля бювету мінеральних вод типу «Нафтуся» санаторно-лікувального центру «Шкло» - наступний об’єкт мандрівки.

А далі був відпочинок на березі озера в рекреаційному осередку Яворівського НПП «Верещиця» - активні ігри, пісні біля вечірнього багаття, приємне товариство – це мрія, яка здійснилася!

І, якщо взяти до уваги відому фразу «Життя складається не з днів, які прожили, а з моментів які запам’яталися», то наше життя на кілька моментів стало довшим.

 

Керівники гуртків:

Тиховська Д.І.

Плесак С.М.

Тиховська О.А.

 

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 391 | Додав: Leonid