Головна » 2016 » Серпень » 31 » Літній відпочинок на морі
09:46
Літній відпочинок на морі

 

Дитинство - найчудовіша пора в житті. Одні з найкращих моментів дитинства, безумовно, пов'язані з іграми та розвагами. Оптимальний час для цього – літні канікули. Правильно організований дитячий відпочинок принесе масу приємних, незабутніх вражень.

Літо – це радісна пора, яку кожен школяр чекає з нетерпінням, а кожна мама чи батько – з тривожним запитанням: куди цього року відправити дитину на відпочинок, щоб вона добре відпочила, набралася сил до наступного навчання восени, набула корисних навичок та знань, зміцнила здоров`я.

З 30 липня  по 14 серпня 2016  року учні Івано-Франківської СЗШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка(відповідних соціальних категорій) мали змогу відпочивали в оздоровчому таборі «Лісотехнік» на узбережжі  Чорного моря( с. Рибаківка,.Миколаївська обл.)

У таборі продовж двох тижнів діти проживали в хороших умовах, отримували триразове харчування (плюс полуденок та підвечірок).Протягом дня використовувались різноманітні форми дитячого відпочинку:  ігрові програми, конкурси, музично-розважальні програми, відпочинок на морі тощо.

Насичене морськими мінералами та солями повітря, сонячні та повітряні ванни, морські купання сприяють оздоровленню та зміцненню імунної системи дитини. Територія табору «Лісотехнік» на Чорному морі засаджена квітами та деревами, які не тільки радують око, але й збагачують повітря корисними речовинами.

Дитина, яка оздоровилася і набралася сил, зарядилася енергією сонця, лісу або моря, використовуватиме цю енергію цілий рік. Вона і хворіти буде менше, і вчитися краще!

 

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 483 | Додав: Leonid