Головна » 2017 » Березень » 31 » Маленькими кроками до великих змін. Зустріч з Оксаною Клепуц
08:34
Маленькими кроками до великих змін. Зустріч з Оксаною Клепуц

Нечай М.І.

,, Хто не навчається постійно, не має права навчати інших ’’- на цьому наголосила Оксана Клепуц , експерт Школи інноваційної освіти, директор школи-ліцею с. Козьова Сколівського району під час навчально-методичного семінару, який відбувся в Івано-Франківській ЗОШ I-III ступенів імені Івана Франка 28 березня 2017 року. Оксана Клепуц поділилася досвідом викладання, навчання і управління в своїй школі. Унікальність заходу полягала у створенні нового формату взаємодії, створенні простору для саморозвитку.

Вона запропуновала подивитись на нашу школу ,,згори’’ і перетворити її на щось більше, аніж місце, де діти отримують теоретичні знання. Сучасна школа – це школа у якій дитина відчуває радість від навчання, бачить, що вона важлива , усвідомлює, що тут те місце, де вона найкраще може розвинути свої таланти, а вчителі – найкращі друзі.

Педагоги активно обговорювали сучасні проблеми реформування освіти, інноваційні процеси , зміну ролі вчителя в освітньому просторі , активно працювали в командах за моделлю ,,Ротація за станціями’’, за методикою ,,Змішане навчання’’ Було цікаво, бо найцікавіші ідеї завжди народжуються в здорових і конструктивних дискусіях.  

Висновок для вчителів один – починати треба з себе , ,,знизу – догори’’, хоч як би важко нам не було виходити з нашої затишної зони комфорту. Директор школи М.Р. Ліскевич-Карпа , яка організувала зустріч, підвела підсумок семінару ,,Змішане навчання – ключ до змін’’ і підкреслила важливість співпраці і обміну досвідом у професійному зростанні вчителів нашої школи. Учасники семінару отримали сертифікати про прослуханий курс.

Пані Оксана мала можливість ознайомитись з історією містечка Янів та художніми виробами майстрів місцевого Художнього училища ім. Й. Станька під час екскурсії в музей училища , яку провів директор закладу п. Василь Гевало. Сподіваємось, що ця зустріч – початок нової співпраці, нових відкриттів та цікавих знайомств з ідеями ,,Про.Світу’’. Адже справжніми агентами змін в освіті мають стати вчителі та директори шкіл.

 

Категорія: Опорна школа | Переглядів: 1006 | Додав: Leonid