Головна » 2016 » Серпень » 30 » Ми були свідками унікальної події
18:33
Ми були свідками унікальної події

Тлуста О. П.

25-річний ювілей Української Незалежності збігся із 160-річчям одного з найвидатніших борців за Незалежність Івана Франка.

Філологи школи Тлуста О. П. та Борис З. С. мали можливість у складі делегації  від Яворівщини побувати на Всеукраїнському літературно-мистецькому святі «Я син народа, що вгору йде».

Ми були свідками унікальної події з нагоди 160-річчя Франкових уродин – церемонії вручення Міжнародної премії імені Івана Франка. Першим лауреатом Міжнародної премії журі визнало Блаженнішого Любомира Гузара. Урочиста академія відбулася у Народному домі ім. І. Франка м. Дрогобича.

Величне свято продовжували на території Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі».

Філологи району серед численних мешканців Дрогобиччини, гостей з усіх куточків України поринули в атмосферу  ХІХ століття, побували на батьківській садибі, оглянули експозиції музею, погуляли в саду, помилувалися вуликами, які розмальовували учні, побували на стежці І. Франка та просто відпочили на природі.

Святкову атмосферу свята підсилила виставка квітів, творів декоративно-ужиткового мистецтва, книжковий форум, інсценізації     казок та спортивні змагання.

Навчаючись у Франка ми можемо зробити нашу Україну успішною передовою державою. Любімо Україну так, як безмежно любив Вічний революціонер.

 

Як я люблю тебе, мій рідний краю,

Як я люблю красу твою, твій люд

Як гаряче молюся і бажаю

Для твого щастя свій віддати труд.

 

Висловлюємо щиру подяку методисту відділу освіти Пономарьовій М. С. за організацію змістовної і плідної екскурсії.

Сподіваємося, що почуте і побачене слугуватиме поштовхом до нових ідей, працюватиме на духовне збагачення учнів під час вивчення української  літератури у новому навчальному році.

 

 

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 412 | Додав: Leonid