Головна » 2017 » Жовтень » 15 » Міжнародний день дівчаток
13:42
Міжнародний день дівчаток

 

11 жовтня цього року вп’яте світ відзначає Міжнародний день дівчаток, який проголосила Організація Об’єднаних Націй.

Мета Міжнародного дня дівчаток – привернення уваги до дискримінації дівчаток у різних країнах, підвищення обізнаності про випадки нерівності, з якими стикаються дівчатка у всьому світі. Міжнародний день дівчаток дає змогу зосередити увагу на необхідності розв’язання проблем, які виникають у дівчаток, і заохочувати розширення їхніх прав та можливостей.

На перший погляд може здатися, що це досить дивне свято. Тим більше в наш час, коли права у всіх рівні. Але, тим не менш, є місця, де дівчатка все ще потребують підтримки. Вони не мають можливості  отримання освіти, повноцінного харчування, медичного обслуговування; потерпають від дискримінації, насильства і примусового заміжжя у дитячому віці. А при ефективній підтримці і отриманні всіх прав кожна дівчинка може реалізувати свій потенціал і змінити світ на краще.

У цей день наші дівчатка ( 4-А клас, класний керівник Кульчицька О. Р.) причепурилися, як справжні дами; під час ігор та змагань показали свої вміння , знання і таланти; хлопчики пригощали їх солодощами і виявляли знаки уваги. Так у ігровій формі дівчаткам прищеплювалися правила гарного тону, поняття про риси характеру, якими повинна володіти жінка. Назви команд («Ромашка», «Троянда», «Волошка») символізували жіночу ніжність, доброту і м якість наших дівчаток.


Це значить, що поруч за партою в класі          
Біляві косички, вертляві, курчаві                        
Чарують тебе і дарують тобі                                
Веселе буття у шкільному житті.                         

А ще означає, що кожного разу
Сидить не дівчисько, а ніжна ромашка.
Що очі у неї, мов синь, голубі,
А усмішка сяє, як цвіт навесні.

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 299 | Додав: Leonid