Головна » 2017 » Жовтень » 13 » Нарада завідувачів філій
21:08
Нарада завідувачів філій

 

Опорна школа – це нова система освіти, якісної освіти для дітей, які навчаються в маленьких містечках та селищах. Така школа є найбільшою і найпотужнішою в певній місцевості. До неї привозять дітей з інших шкіл. Ці інші школи є "філіями" опорної школи. Вони перестають бути юридичними особами, персонал філій наймає на роботу директор опорної школи.

Загалом варто пам’ятати, що в середньому за навчання одного учня в Україні держава платить 9600 гривень, тоді як витрати на 1 учня на рік на селі становлять від 20 до 60 тисяч гривень. При цьому у сільській місцевості знаходиться 65% шкіл, а в них навчається лише 32% учнів.

Цього навчального року Івано-Франківська школа стала опорним закладом з школами філіями у Лелехівці, Ямельні та Страдчі.

У четвер в опорному закладі Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася нарада завідувачів філій разом з заступником директора Буковинською Н.М. Присутні завідувачі Ямельнівської, Страдчанської та Лелехівської шкіл обговорили план роботи опорного закладу та координацію взаємодії суб’єктів округу.

Для задоволення потреб талановитих та обдарованих дітей, створення умов для розвитку особистості і творчої самореалізації кожного учня, підвищення якості освітньої підготовки визначено пріоритетні напрямки методичної, виховної роботи та організації навчально-виховного процесу. Завідувачі філій: Червінко Н.В.,  Манзак В.В. та Занько М.Й. за круглим столом обговорили проблеми своїх філій та подальшу роботу. Наступними у роботі будуть Дні відкритих дверей  шкіл-філій.

 

Категорія: Опорна школа | Переглядів: 192 | Додав: Leonid