Головна » 2017 » Липень » 14 » Навчаємось. Змінюємо себе. Навчаємо і запалюємо інших з «Пілот 24».
11:59
Навчаємось. Змінюємо себе. Навчаємо і запалюємо інших з «Пілот 24».

 

Сучасна школа – це школа , у якій дитина відчуває радість від навчання ,

 бачить , що вона важлива, усвідомлює , що тут те місце,

де вона найкраще може розвинути свої таланти.

Це місце, де дитиною захоплюються,

поважають, розуміють,

 а вчителі – це найкращі друзі.

Оксана Клепуц

 

Сучасне суспільство переживає трансформацію і система освіти не може бути осторонь  цього процесу. Зараз дуже потрібні успішні люди, не обтяжені стереотипами і готові до викликів сьогодення. Вже майже рік Центр інноваційної освіти «Про.Світ» за фінансової підтримки WESTERN NIS ENTERPRISE FUND реалізовує проект  для 24 опорних шкіл у який ввійшла і наша школа. 

З часу запуску проекту відбулося 5 триденних модулів. Кожен з них був присвячений  різним питанням з життя опорних шкіл:

  • зміні формату уроку на такий, який буде практичний та цікавий для дітей; розумінню психології  дитини, емоційному інтелекту;

  • співпраці в колективі;

  • візії та плану розвитку школи.              

Останній модуль відбувався 10-12 липня у м. Києві в районі Пуща Водиця в Українській  Академії Лідерства  і був присвячений досягненням шкіл, їх досвіду роботи в проекті та реалізації плану розвитку.  

Команду школи представляли вчителі географії : Нечай Марія Іванівна та Завідія Наталія Ярославівна. Вони презентували план розвитку школи в дії, трансформації, які відбуваються в школі, а також познайомилися з організаціями ініціативними і зацікавленими в розвитку освіти у сільських школах.

 У своїх проектах вчителі школи відзначали , що колектив відкритий до змін і готовий їх впроваджувати у школі, поширювати свої практики і формувати коло однодумців, які хочуть приносити зміни в українську систему освіти вже сьогодні.

Працювати було дуже цікаво:  зібралася команда однодумців, кожен підтримував один одного, зустріч відбувалася в теплій атмосфері  співпраці.

Під час семінару відбувся практикум по командній роботі, яку проводила ГО «Інша освіта». Надихаючою була поїздка до київських ініціатив (IZON, Само Сад). Усі учасники презентували досягнення за рік. Цікавою була презентація нашої школи, що було відзначено експертами.

Учасників семінару привітали представники МОН в особі п. Павла Хобзея; організатор «Про Світ» Лілія Боровець, донори проекту представник WNISEF Ірина Озимок та представник USAID Стівен.

Залишається побажати успішної реалізації ідей педколективу та усім зацікавленим особам та висловити подяку організаторам «Пілот24», а особливо координатору Ані Уваровій.

 

 

 

Категорія: Опорна школа | Переглядів: 429 | Додав: Leonid