Головна » 2017 » Вересень » 17 » Навчаючись відпочиваємо
15:05
Навчаючись відпочиваємо

 

Перших два тижні навчання для учнів п’ятих класів промайнули дуже швидко. Протягом цього часу було багато нового і навіть те, що класні керівники запропонували дітям розпочати навчання у гуртках «Екологічне краєзнавство» (керівники гуртків: Тиховська Д. І., Плесак С. М. ) та «Юні екскурсоводи» (керівник гуртка Тиховська О. А.), які працюють вже кілька років на базі школи від Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді.

З метою поширити інформацію про діяльність даного центру, керівниками було сплановано організувати квест під назвою «Навчаючись відпочиваємо».

І ось, у суботу, на дитячому майданчику місцевого стадіону зібралися бажаючі взяти участь у першому масовому заході. Програма квесту передбачала проходження 5-ти зупинок:

І зупинка – «Знайомство» - виступ випускників гуртка з розповіддю про життя в гуртку;

ІІ зупинка – «Незабутні моменти» - перегляд відео, презентацій, світлин з походів, екологічних заходів, акцій, мандрівок;

ІІІ зупинка – «Активне дозвілля»  - рухливі ігри, естафети;

ІV зупинка – Школа «виживання» - розпалювання вогнища, приготування їжі;

V зупинка – «Пошук солодкого скарбу».

Заходи проводились на території Великопільського лісництва СНВЛК. Придка П.П. – лісничий цього лісництва люб’язно запропонував дітям свої послуги: дрова, спортивний майданчик та екологічний клас, а також ознайомив нас з історичною довідкою про дане лісництво.

Усі завдання квесту нами успішно були виконані. Школярі з великою кількістю позитивних вражень та бажанням знову організовувати цікаві заходи поверталися додому.

 

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 503 | Додав: Leonid