Головна » 2018 » Січень » 12 » Незабутнє Різдво святогірців у Янові!
15:24
Незабутнє Різдво святогірців у Янові!

 

Величне свято Різдва, яке кличе до спільної молитви, збирає за святковим столом, цьогоріч було незвичайним для родин з Янова та дітей Святогірської санаторної школи-інтернат №12 Донецької області.

Впродовж 5 - 10 січня янівські родини Марківих Андрія та Ольги, Душкових Миколи та Уляни, Зіянчуріної Олени, Кобиці Христини, Бундз Христини щиро приймали гостей зі Сходу.

Святогірці допомагали у приготуванні традиційних страв до Святвечора, колядували, вивчали місцеві традиції. На Різдво діти відвідали святкові богослужіння у храмах селища.

Таке спільне Різдво підтвердило думку про те, що Україна єдина!!! А всеукраїнська програма «Схід і Захід разом» об’єднує в єдину родину усіх українців.

Адміністрація школи висловлює щиру подяку родинам Марківих, Душкових, Зіянчуріної, Кобиці, Бундз, заступнику директора з навчально – виховної роботи Кубішин Ользі Іванівні, вчителям школи Мороз Тетяні Олексіївні, Борис Зеновії Степанівні, Самотій Оксані Богданівні, Онипко Людмилі Андріївні, Кучмі Оксані Степанівні за допомогу в організації та проведенні спільного Різдва Сходу і Заходу!!!

 

Категорія: Суспільство | Переглядів: 171 | Додав: Leonid