Головна » 2017 » Жовтень » 11 » Обережно, діти на дорозі!
20:29
Обережно, діти на дорозі!

 

Розпочався новий навчальний рік,  а значить — діти, мінімум, двічі на день переходитимуть дорогу, їздитимуть громадським транспортом. Як пояснили експерти, саме в цей час зростає кількість нещасних випадків за участю дітей. Так, за даними прес-служби МВС України, практично кожна третя аварія на дорозі відбувається з вини дітей-пішоходів.

Лише з початку року в Україні сталося понад дві тисячі таких трагедій, при цьому загинуло 36 неповнолітніх, і ще 600 отримали травми. У Департаменті ДАІ стверджують, що основна причина цього — незнання або ігнорування неповнолітніми правилами дорожнього руху.

Щоб нагадати учням, можливо, призабуті за час літніх канікул правила безпечного поводження на дорогах, в рамках Місячника вивчення правил дорожнього руху учні нашої школи взяли участь у конкурсі малюнку на асфальті  "Обережно, діти на дорозі!".

Грані дитячої фантазії різноманітні й безмежні. Коли дитина бере олівець і аркуш паперу, можна чекати на виникнення чергової перлини художньої творчості. А коли замість олівчика — крейда, а замість паперу — асфальт, то завзяті дітлахи миттєво перетворюють банальну сіру поверхню на яскравий різнобарвний килим.

Діти зобразили вулиці, дорожні знаки, пішохідні переходи, автомобілі та інспекторів ДАІ. Малюнки виявилися різноплановим, яскравим і повчальним. Але головне, що учні повторили призабуті за літо правила дорожнього руху.

Адже основною метою заходу є збереження життя та здоров'я юних учасників дорожнього руху від трагічних помилок на дорозі. Тому щоб попередити дорожньо-транспортні пригоди за участю дітей, ми роз'яснюємо учням Правила дорожнього руху. Сподіваємося, що такі заходи допоможуть їм освоїти дорожню грамоту і завжди бути зразковими пішоходами"

3-A

3-Б

Категорія: Завідія Наталія Ярославівна | Переглядів: 511 | Додав: Leonid