Головна » 2016 » Грудень » 14 » Оранізація лабораторно-практичних занять на уроках історії
16:07
Оранізація лабораторно-практичних занять на уроках історії

Довбій М.І.

13 грудня 2016 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І. Франка смт. Івано-Франкове (керівник Довбій М.І.) пройшло засідання предметної  комісії по питанню «Оранізація лабораторно-практичних занять на уроках історії».

Вчитель Дацко О.С. (ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І. Франка) розкрила практичне заняття «Здобутки та втрати Центральної Ради» з історії України у 10 класі. Педагог показала самостійну роботу учнів з даного питання (поїздка до музею Михайла Грушевського, збір матеріалів в інтернет-ресурсах, підготовка проектів з даної теми). Підсумком стало практичне заняття по темі, де учні захищали власні проекти.

Практичні заняття за новими програмами – це насемперед метод організації учнівських досліджень. Кожен вчитель самостійно вибирає методи та форми проведення практичних занять з врахуванням історичної компетентності учня, вчить його добувати і використовувати  додаткову інформацію, розвиває вміння і навички учня з дослідження історичних джерел і ін.

 «Методична скриня» - так називають учасники предметної комісії етап обміну досвідом, який завжди проходить активно і цікаво. Власним досвідом з проведення практичних занять ділились вчителі Андрусів Н.Я. (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Ясниська) «Життя і традиції рицарів та селян» (всесвітня історія 7 кл.), Андрейко М.Р. «Історичні джерела про князя Святослава та його походи» (історія України 7 кл.), Гевель Г.І.(ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ с.Вороців) «Історичні джерела про скіфів» (всесвітня історія 6 кл.), Цепко О.І. (НВК с. Велике Поле) «Трипільська культура» (історія України 6 кл.).

 

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 249 | Додав: Leonid