Головна » 2018 » Квітень » 2 » Організація освітнього процесу. Засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів
16:00
Організація освітнього процесу. Засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів

 

Зібратися разом – це початок.
Залишитися разом – це прогрес.
Працювати разом – це успіх.
Г.Форд..

 

Розвиток науково-технічного прогресу спонукає до суттєвих змін у системі освіти. Найголовніше завдання школи — допомогти дітям  здійснити правильний вибір у житті, бути креативними, творчими, ініціативними. Адже школа — це простір життя дитини: тут вона не готується до життя, а повноцінно живе. І тому навчальний процес має бути спрямований передусім на формування таких умінь, які допоможуть дитині успішно опанувати всі навчальні дисципліни та досягти успіху в соціумі.

Сьогодні саме школа має стати тим місцем, де духовно збагачуватиметься кожен учень, де формуватиметься громадянська  зрілість і високі патріотичні почуття.

З приводу цього 27 березня на базі опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка» відбулося спільне засідання   методичних об’єднань вчителів початкових класів, на якому обговорювались актуальні питання організації освітнього процесу. 

Сташко В.В, заступник директора з НВР, наголосила на реалізації компетентісного підходу в навчанні, ролі інтеграції у становленні нової початкової школи та вимогах, які ставляться перед вчителем. Власний досвід роботи  з дітьми з особливими освітніми  потребами  презентувала  Кухар І.І.голова методоб’єднання вчителів 2 класів.

Про використання  активних методів навчання, спрямованих на розвиток критичного мислення - розповіла Ткачик М.С.голова методоб’єднання  вчителів  1 класів. Самотій О.Б.голова методоб’єднання 3 класів ознайомила присутніх з сучасними  методиками  та технологіями для формування ключових компетентностей учнів. Косач І В.- голова методоб’єднання 4 класів поділились досвідом роботи  з розвитку творчих здібностей учнів  у проектній діяльності..Буковинська Н.М., заступник директора з НВР  надала методичні рекомендації щодо організації індивідуальної, інклюзивної освіти.

Головний результат нашої роботи — створення умов для розвитку кожної дитини, за яких вона переживає ситуацію успіху, переконується у своїй інтелектуальній спроможності.      

 
Дитину треба вчити з юних літ,
Що позитивне мислення і мрія
Додасть наснагу, щоб іти вперед,
Щоденна вперта праця — добру силу.
А ще знання на смак, як добрий мед,
Відкриють світ. Тоді найважчу брилу
Вона відкине просто залюбки,
Бо вмітиме в житті перемагати.
А всі спокуси світу, все-таки,
Не зможуть світлу душу подолати.
Тож налаштуйтеся на добрий лад,
Любов і світло в серці хай панує.
Ну, а в душі цвіте чарівний сад, Тоді життя вам щастя подарує.

 

Категорія: Методичні заходи | Переглядів: 183 | Додав: Leonid