Головна » 2017 » Грудень » 27 » Освітній проект «Фізика навколо нас»
11:58
Освітній проект «Фізика навколо нас»

 

20 грудня 2017 року на базі Опорного закладу «Яворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка» відбувся районний етап конкурсу учнівських проектів з фізики в рамках реалізації освітнього проекту « Фізика навколо нас ».

Івано – Франківську школу представляв учень 9-А класу Плесак Назарій (керівник – вчитель фізики Лілія Ларкіна). Проект Назарія «Магнітне поле – це життя» зайняв почесне ІІІ місце.   

Свій виступ Назар почав з того, що пояснив, чому саме обрав цю тему:  «Вивчаючи на уроках фізики тему «Магнітне поле», мене дуже зацікавили властивості магнітного поля і його вплив на людський організм. Адже покоління людей намагалося і намагається знайти «рецепт» вічної молодості.    

Змінюється технічний прогрес, а сутність людини залишається незмінною тисячоліттями. Адже кожній людині властиво хотіти прожити довше та побачити більше.» (Проблема проекту: Чи можливо подолати планку ста і більше років маючи здоровий вигляд, ясний розум і зовнішню привабливість.)      

Надалі Назар коротко описав, яку роботу він провів перед тим, як почати збирати схему, а саме: спочатку на панель за допомогою комп’ютерної графіки наніс схему приладу (у зменшених розмірах), після чого накреслив  її олівцем на панелі. Скориставшись Інтернетом, з’ясував приблизну вартість деталей та найближче розташування магазинів. Маючи необхідну кількість деталей, приступив до роботи.  

Назар також поділився інформацією про те, з якими труднощами він зустрівся під час виготовлення приладу «Magnetic circle». Також розказав, як навчився визначати полярність напівпровідникового діода та транзистора без тестера. 

 

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 273 | Додав: Leonid